Kapat
x

Yaşlı Kedi Konservesi

4 Ürün

Yaşlı Kedi Konservesi

Kediler yıllardır insanların evinde beslemekten keyif aldığı, dostlukları ve arkadaşlıkları ile bilinen evcil hayvanlardır. Zeki ve oldukça akıllı olan bu dostlarımız 7 yaşından sonra yaşlanmaya başlarlar. Bu dönemde onlar için yaşlı kedi konserve mama tavsiye edilmektedir.

Yaşlı Kedi Konservesi

Yaşlanmaya başlayan kediniz için her yönden dikkatli olmanız gerektiği gibi beslenme alışkanlıklarını da değiştirmeniz gerekmektedir. Bu nedenle kısırlaştırılmış kedi konservesi seçimi en doğru seçim olacaktır. Daha sağlıklı bir ömür yaşaması ve daha iyi bir dönem geçirmesi için bu seçimi yapmak son derece gereklidir. Yeni doğan bir kedi sütten kesildikten sonra mama yemeye başlar ardından da yetişkinlik dönemi başlar ve mama değişimi bu dönem için ayarlanır. Yaşlanmaya başladığı zaman da yine beslenme düzeni değiştirilir. Bunu yapmakta amaç sağlıklı gelişimini ve yaşına gereken besinlerle en iyi şekilde hayat sürmesi sağlanır. Ömürlerini çok daha iyi uzatacak ve birçok hastalığa karşı koruyacak olan bu sistemle sevimli dostunuzla çok daha kaliteli zaman geçirebileceksiniz.

Yaşlı Kedi Konservesi Çeşitleri

Yaşlılığa bağlı olarak beliren etkileri azaltmak ve bununla birlikte doğacak olan hastalıklara karşı tedbir almak amacıyla kedi konserve mama çeşitleri farklı besin ve içeriklerde üretilmektedir. Yaşlı kedilerde en belirgin olarak görülen hastalıklar içinde kas hastalıkları, deri ve tüylerle ilgili rahatsızlıklar, ağız ve düş rahatsızlığı ve alerjik durumlardır. Bu gibi rahatsızlıklara karşı çözüm olarak üretilen kedi konserve mama çeşitleri bulunmaktadır. Konserve çeşitleri diş problemi yaşayan kediler için de son derece kolay tüketebilecekleri mamalardır. Sindirim bozuklukları ve birçok rahatsızlıktan uzaklaştırmak için de birçok farklı içerikte mama çeşitleri satışa sunulmaktadır. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaya uygun içerikteki konserveleri online alışverişte farklı lezzet ve besin çeşidinde bulabilirsiniz.

Yaşlı Kedi Konservesi Fiyatları

Yaşlı kediniz için tüm vücut organları artık eski şeklinde çalışmayacaktır. Bu yüzden mama seçiminizde onun sağlığını düşünmek ilk ayrıcalığınız olmalıdır. Bu nedenle üretilen yaşlı kedi konserve mamalarından alma zamanı da gelmiştir. Son derece uygun fiyat aralıklarında yer alan bu besinler içerik açısından oldukça mükemmel ve tam da kedinize uygun şekildedir. Ekonomik fiyatlar ve birçok indirim seçeneklerini de kullanarak satın alabilirsiniz.