Kapat
x

Köpek Ödülleri

184 Ürün

Köpek Ödülleri

Evcil hayvanlar içerisinde en en sadık ve itaatkar olan hayvan köpeklerdir. Eğitim görmeye elverişli ve zeki hayvanlar olan köpekler eğitimleri süresinde onlara sunacağınız ödüller ile çok daha uyumlu ve ve sadık olacaklardır. 

Köpek Ödülleri

Köpekler için üretilen ve vitamin yönünden de oldukça zengin ve yararlı olan köpek ödül kemiği birçok kişinin kullandığı ve oldukça yarar gördüğü bir çeşittir. Köpeğinize eğitim verirken kullandığınız bu ödüllendirme tekniği ile harcadığınız çabanın da karşılığını rahatlıkla alabileceksiniz. Hem lezzet olarak hoşlanacağı hem de sizin takdirinizin bir armağanı olarak onlara verdiğiniz ödül size sadakatini de çoğaltacaktır. Sevimli dostunuz istediğiniz davranışı gerçekleştirmiş olmanın keyfini bu ödüle daha da keyifli yaşayacaktır. Bu yöntemde başarı oranının çok yüksek olduğunu aklınızdan çıkarmayıp mutlaka köpek ödülleri çeşitlerinden tedarik ederek kolaylık yaşayın.

Köpek Ödülleri Çeşitleri

Ödül olarak köpeğinize verdiğiniz mamalar ile başarılı olmanız kesindir. Onlar size bağlılıkları ve sevgileri ile zaten sadakat hissini her zaman yaşamaktadır. Sizin de aynı şekilde yaptığı bir şeye ödülle cevap vermeniz aranızdaki bağı güçlendirecektir. Günlük beslediğiniz mamaları asla ödül amaçlı kullanmayınız. Çünkü mama zaten onun temel yiyeceğidir ve bu onu çok iyi biliyor. Farklı bir mama sunduğunuz zaman bunun bir başarı sonrası hediyesi olduğunu anlayacaktır. Bundan sonraki olumlu davranışlarında bu lezzetli yiyeceklerden tekrar alacağını bilecektir. Tavuk, et ve farklı besinlerden oluşan şeritli ödüller, meyve aramalı ödüller, çiğnemeli mamalar, diş sağlığı ve eklem sağlığına iyi gelecek ödül mamalar ve birbirinden farklı boyut ve içerikte köpek ödül maması çeşitleri sitemizin köpek ödülleri kategorisinde zengin ürün çeşitliliği ile size sunulmaktadır.

Köpek Ödülleri Fiyatları

Evinizin sevimli dostuna alacağınız ödül mamalarının kaliteli ve lezzetli olmasının yanı sıra uygun fiyat aralıklarında da olması önemlidir. Sadece eğitimde değil belirli aralıklarda bu ödül mamaları gerekli olacaktır. En uygun fiyatlar ve en kaliteli lezzetlerin yer aldığı tüm ödül ürünlerini incelemenizi ve köpeğinizin damak zevkine uygun olanı bulmanızı tavsiye ediyoruz. Hızlı kargo ve avantajlı seçeneklerin sizi beklediğini görmek için sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz.