Kapat
x

Köpek Kıkırdak ve Eklem

5 Ürün

Köpek Kıkırdak ve Eklem

Köpeklerde meydana gelen bazı rahatsızlıklar içinde yaşa bağlı eklem sıvı azalması veya anatomik bozukluktan kaynaklı problemler olabilir. Bu gibi durumlarda köpek eklem güçlendirici ürünler ile takviye yapmak gereklidir.

Köpek Kıkırdak ve Eklem Çeşitleri

Evcil hayvanlarda hareket kısıtlamasına neden olan azalan eklem sıvısı rahatsızlığı ayrıca ağrı artışına da sebep olur. Köpeğiniz de meydana gelen bu gibi problemlerde kıkırdak ve eklem sıvı takviyesi vermek onları rahatlatacaktır. Bu deslekleyici üründe bulunan zengin vitamin kaynağı eklemlerde meydana gelen ağrı ve azalmayı hızlı bir şekilde iyileştirir. Özel formül ile hazırlanan bu destekleyiciler iyileşmeye de büyük destek sağlarlar. Ağrıların azalması ve sıvının dengeye girmesi sayesinde sevgili dostunuz oldukça rahatlayacaktır.

Köpek Kıkırdak ve Eklem Ürün Çeşitleri

İçeriğinde bulunan protein, sülfür ve koenzim ihtiyaçlarını giderir. Manganez ile bağışıklık fonksiyonları oluşumu ve kalsiyum emiliminde, glukozamin sülfat sayesinde hasara uğrayan eklem kıkırdağını yenileyerek eklem iltihabını yok eder. Kondroitin sülfat sayesinde kıkırdak ve tendün üreterek hasar görenleri onarır. MSM ile kıkırdak ve tüylerde katılgan dokular için sülfür girişini destekler ve bağ ile doku elastikiyetine devamlılık sağlar. Bu katkılar ile köpek eklem destekleyici ciddi şekilde yarar sağlar. Bu vitaminler ve katkılar köpeğinize verilirken yemekten keyif aldıkları her türlü mama ve yiyecek ile karıştırılarak verilebilir. Online alışveriş sayesinde tüm bu katkı ürünlerini inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuzu seçebilirsiniz.

Köpek Kıkırdak ve Eklem Ürün Fiyatları

Köpeğiniz için ilerleyen yaş veya başka problemlerden kaynaklı olarak kıkırdak ve eklem rahatsızlıkları olması kaçınılmaz bir problemdir. Can dostunuzun sağlıklı bir yaşam sürmesini ve yaşam kalitesinin iyi olması için gereken ek ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Veteriner hekiminizle de sürekli irtibat ve kontrollerini aksatmadan her türlü desteği köpeğinize sağlamalısınız. Online alışveriş mağazasında köpek kıkırdak ve eklem fiyatları ürünlere göre değişim göstermektedir. Size tavsiyemiz sunulan tüm çeşitleri incelemeniz ve ihtiyacınız olanı almanızdır. Ekonomik fiyatlar içeren tüm seçenekler için indirimler ve kampanya fiyatları da oldukça işinize yarayacaktır. Evinizin neşesi sevimli dostunuzun sağlıklı bir ömür sürmesi için gereken desteği yapınız.