Kapat
x

Lezzetli Kemik Ödülleri

74 Ürün

Lezzetli Kemik Ödülleri

Köpek sahipleri sevgili dostlarını beslerken onların çiğneme alışkanlıklarına ne kadar bağlı olduklarını ve doğal bir mama özelliği olan kemiklerin onlar için iyi bir beslenme çeşidi olduğunu çok iyi bilirler.

Lezzetli Kemik Ödülleri

Yeme alışkanlıkları içinde en çok sevdikleri şey olan kemirme ve çiğneme ile tükettikleri besinler olan köpekler için alabileceğiniz mama çeşitleri içinde lezzetli kemik ödülleri mutlaka olmalıdır. Bu alışkanlıklarına iyi gelecek ödül kemikleri içinde burgu çubuğu şeklindekiler oldukça rağbet görmekte ve her köpek sahibi bu çeşitleri mutlaka denemektedir. Ürünlerin %100 doğal gıdadan olması da sevgili dostunuzun sağlıklı beslenmesinde önemli bir etkendir. İyi bir besin kaynağı olması bir yana köpeğinizin ödüllendirilecek durumlarda bu mama ile çekeceği ziyafeti düşündüğümüzde onun için de teşvik edici ve komutlara uyumunun da oldukça mükemmel davranışlar sergilediğini görebilmekteyiz. Güzel ve lezzetli kemik ödülüne hayır demeyeceklerdir.

Lezzetli Kemik Ödülleri Çeşitleri

Minik dostunuzun ağız ve diş sağlığını da düşünmek sizin için önemli bir sorumluluk olmalıdır. Ağız sağlığı yanında çiğneme alışkanlığını da sağlıklı bir şekilde yerine getirilmesi demektir. Bu şekilde çiğneme ile birlikte dişlerindeki tartar oluşumu da ortadan kalkacaktır. Oldukça iyi etki yapan besinlerden biri de burgu kemik türü olan ödül çeşitleridir. Ödül kemikleri sayesinde can dostunuz ile iyi vakit geçirebilirsiniz. Oyunlar, geziler ve geçireceğiniz hoş zamanlardan sonra karşılıklı mutluluğunuzu paylaşacak ardından da bir ödül kemiğini hak edecektir. Yüksek oranda protein içerdiğinden sağlığı açısından da oldukça fayda görecektir. Sindirimi son derece kolay olup tüm ırklara uygun çeşitliliktedir. Elbete ki dikkat etmeniz gereken köpeğinizin yaşına uygun olan çeşitlerden almak olmalıdır.

Lezzetli Kemik Ödülleri Fiyatları

Katkı maddesi içermeyen lezzetli kemik ödülleri köpeğiniz için oldukça iyi bir ödüldür. Kaliteli ve zengin çeşitlilik ile online satıştan tedarik edebilir, onu ödüllendirebilirsiniz. Bir yandan kemirme ihtiyacını gidererek bir yandan da diş ve ağız sağlığına katkı koyarsınız. Ayrıca köpeklerde çok rastlanan ağız kokusu sorununu da bu şekilde çözebilirsiniz. Kargo kolaylığı ile zahmetsiz alışveriş yanında kemik fiyatları da oldukça ekonomik düzeydedir. Farklı besin içeriklerinde olup fiyat değişikliği olsa da avantajlı ödeme şekillerinden yararlanmanız halinde tüm çeşitlilikten alabilirsiniz.