Kapat
x

Kedi Sakinleştirici Ürünleri

11 Ürün

Kedi Sakinleştirici Ürünleri

Tıpkı insanlarda olduğu gibi bazı dönemlerde hayvanlarda sinir ve saldırganlık görülebilmektedir. Bu tanıma en uygun evcil hayvan türü kedilerdir. Bazı zamanlarda evinizin uslu kedisinin sinirli ve agresif halleri olabiliyor.

Kedi Sakinleştirici Ürünleri

Kedilerde dönem dönem sinir ve agresif haller görülebilir. Bunun elbette ki bazı sebepleri vardır. Örneğin sinirli olduğunu anlayabileceğimiz bazı haller şu şekilde olabilir; Tüy kısmında dağınıklık, saldırganlık, agresiflik, ısırma veya tırmalama gibi haller sıklıkla yaşanabilir. Birçok yolu denemiş olabilirsiniz. Okşayarak veya konuşmaya çalışarak ya da kedi sakinleştirici mama ile onu yatıştırmaya çalışarak sinirli yapısını çözmeye çalışabilirsiniz. Sakinleştirici mamalar birçok kez sorunu çözebilmektedir. Fakat bazen de farklı uygulamalara gitmeniz gerekir. bunun için kullanabileceğiniz pati jeli, sprey veya ilaç jeli, tablet, sakinleştirici damla, sakinleştirici tasma kullanmanız gerekebilir.

Kedi Sakinleştirici Ürünleri Çeşitleri

Stresli oldukları zamanlarda çiğneme içgüdülerini artırırlar. Etraflarında buldukları yün, koltuk, çorap gibi şeyleri çiğnemeye başlarlar. Elbette ki bu durum için öncelikle bir veteriner hekime danışmanız gerekecektir. Herhangi bir hastalık da onu agresif ve sinirli yapabilir. Böyle bir durumda mutlaka hastalığın tedavisine yönelmelisiniz. Tedavisi sürecinde de sakinleşmesini sağlayacak pati jeli veya kedi sakinleştirici damla kullanabilirsiniz. Kediler sinirli oldukları zamanlarda hiç de hoş olmayan bir tonda sesler ve iniltiler de çıkartırlar. Böyle durumlar da gerek ev halkı gerekse çevre aileler tarafından rahatsızlık görür. Böyle durumlarda da kediniz için kullanabileceğiniz kedi sakinleştirici tablet kullanabilirsiniz. Özellikle altını çizmekte yarar var ki sinirli olmalarına sebebin ne olduğunu çözmeniz son derece önemlidir. Yaşadığı rahatsızlığın ciddiyetine göre de tedavi başlatmak en doğru karardır.

Kedi Sakinleştirici Ürünleri Fiyatları

Sevginize ve sevmenize karşılık vermekten kaçınıyorsa, tırmalama ısırma gibi eylemlere gidiyorsa hepsinden önemlisi bu hareketleri yokken yapmaya başlamışsa mutlaka ortada bir sorun vardır. Böyle zamanlar için hassasiyet göstermeniz ve tedavi etme yoluna gitmeniz gerekir. Kedi sakinleştirici ürünleri online alışveriş sayesinde sahip olabileceğiniz ürünlerdir. Kedinizin böyle dönemlerine cevap verecek olan bu ürünleri oldukça uygun fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Sevimli kedinizin saldırgan ve sinirli hallerine çözüm üretecek tasma, jel, tablet gibi ürünleri kolaylıkla tedarik edebilirsiniz.