Kapat
x

Köpek Tarak ve Fırçaları

78 Ürün

Köpek Tarak ve Fırçaları

Beslemekle sorumlu olduğunuz köpeğinizin her türlü bakımından da sorumlu olduğunuzu zaten biliyorsunuz. Tıpkı biz insanlar gibi onlar da bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Bu ürünler içinde köpek fırçası olmazsa olmazlardandır.

Köpek Tarak ve Fırçaları

Köpeğinizin tüy bakımı ile ilgilenmezseniz tüm çevreniz ve evinizin her yanı tüylerle dolacaktır. Bu durum gerek sizi gerekse evde yaşayan tüm ailenizi oldukça rahatsız edecektir. Ayrıca evinize gelen dostlarınız da bu durumdan hiç de memnun kalmayacaktır. Ayrıca sağlığınız açısından da bu son derece gerekli bir durumdur. Astım ve benzeri solunum yolu hastalıklarına maruz kişiler için de büyük bir sorun teşkil edecektir. Köpeklerin bakımında sıklıkla köpek tarağı kullanmak gerekir. Fırçalanmayan ve taranmayan tüyler bir süre sonra sevgili dostunuz için de problem yaratacaktır. Tüyler kaşıntı vermeye ve siniz bozucu bir kaşıntıya sebep olacaktır. Bakım yapılmayan köpeğinizin kısa bir zaman sonra kendi gayretleriyle bu tüylerden kurtulmak istediklerine de şahit olacaksınız.

Köpek Tarak ve Fırçaları Çeşitleri

Sürekli bakımı yapılan ve taranan bir köpek mikroplardan ve istenmeyen cilt rahatsızlıklarından da kurtulur. Bu nedenle tüy bakımı oldukça gerekli bir durumdur. Sağlıklı bir cilde kavuşması ve deri hastalıklarına yakalanmaması için belirli aralıklarla tüylerin fırçalanması gereklidir. Normal zamanda bir gün ara ile tüy dökme zamanlarında da günde bir sefer taranmaları sağlıkları yönünden oldukça gereklidir. Online alışveriş sayesinde köpeğiniz için birçok tarak ve fırça çeşidini bulabilirsiniz. Fosforlu, basmalı, mat uçlu, çift taraflı, ince telli, tüy topağı açıcı ve bakım tarağı, pilli döner bıçaklı kıtık açıcı taraklar ve fırça çeşitleri online alışveriş hizmetinde sizin için ürünler sergilemektedir.

Köpek Tarak ve Fırçaları Fiyatları

Sevgili dostunuzun sağlığı ve izin sağlığınızı önemli derecede etkileyen tüylerin bakımıyla mutlaka ilgilenmelisiniz. Sağlıklı ve parlak tüylere sahip bir köpek çok daha mutlu ve neşeli olur. Sizin ve ailenizin mutluluk kaynağı can dostunuzun bakımıyla ilgilenmenizde her tür ürün online alışverişte kolaylıkla kapınıza kadar gelmektedir. Ekonomik fiyatlar ve avantajlı birçok seçenek ile kaliteli fırça ve tarak çeşitlerini de bu kolaylıkla satın alabilirsiniz. Küçük ve büyük modeller ile köpeğinizin cinsine ve yaşına uygun birçok çeşit internet alışverişinde size ulaşmaktadır.