Kapat
x

Kedi Lazer Oyuncağı

2 Ürün

Kedi Lazer Oyuncağı

Kedi dostlarımız uykuyu çok sevdikleri kadar uykuda olmadıkları zamanlarda oyun oynamayı, koşup zıplamayı ve bir şeylerle oyalanmayı da severler. Ayrıca avcılık karakterlerinden dolayı yakalama, takip etme gibi aktivitelere bayılırlar.

Kedi Lazer Oyuncağı

Evde tek başına olan kediler gün içerisinde çok sıkılabilirler. Oyun oynayacak ve zaman geçirecek bir arkadaşları olmadığı zaman iş size düşer. Özellikle siz evde olmadığınız zamanlarda kedi oyuncakları onlar için zaman geçirmeye yarayan en önemli materyalleri oluşturur. Onlara arkadaşlık edecek farklı oyuncak türleri online alışverişte yer bulmaktadır. Yalnız oldukları zamanlarda oynamak için farklı oyuncak türlerinden satın alabilirsiniz. Örneğin onlar için üretilen toplar, farklı hayvan türlerindeki oyuncaklar ve çok fazla keyif alacağını düşündüğümüz kedi oyuncağı fare tam da onların seveceği türlerdir. Bu tip oyuncakları ısırarak, boğuşarak, bir yerden başka yere taşıyarak ve fırlatarak keyifli oyunlar oynayabilirler. Kedilerin çok sevdiği bir başka oyuncak türü de lazer türünde olanlardır.

Kedi Lazer Oyuncağı Modelleri

Sevimli kedinizin çok ilgisi çekecek ve oynarken onu neşelendirecek olan kedi lazer oyunu sizinle birlikte zaman geçireceği ve oynayacağı bir oyuncaktır. Eğlenceli zaman geçirmek yanında onu harekete geçireceğinden dolayı onun için iyi de bir egzersiz olacaktır. Öncelikle bu oyuncak kedinizin avcılık içgüdüsünü harekete geçirecektir. Uzun da bir süre eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacaktır. Sizin dahil olacağınız bu oyun sayesinde emin olun ki siz de minik dostunuzun takip ve avlama hareketleri içinde yaşadığı sahnelerde görüntüsüne çok eğlenecek ve yorgunluğunuzu atacaksınız. Işıklı oyuncaklar kediler için eğlenceli zaman geçirmelerine yarayan oyuncaklardır. Yakalamak için göstereceği heyecan ve dinamiklik ise tüm gün hareketsiz kalan vücudu için iyi bir egzersiz olacaktır.

Kedi Lazer Oyuncağı Fiyatları

Çok keyifli bir oyun sağlayıcı olan kedi lazer oyuncakları sevgili ev arkadaşınızla iyi zaman geçirmenizde güzel bir aracıdır. Tek dikkat etmeniz gereken bu lazer ışığını onun gözlerine tutmamaktır. Işık onun gözlerine zarar verebilir. Farklı tasarımlar ile sitemizde yer alan çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Birçok farklı fiyat aralıklarında olan çeşitler genel anlamda oldukça uygun fiyatlar içermektedir. Kedinizin keyifli vakit geçirmesine ortak olmak istiyorsanız hemen online satıştaki modeller arasından seçim yapabilirsiniz.