Kapat
x

Kedi Tuvalet Paspası

11 Ürün

Kedi Tuvalet Paspası

Evinizde yaşayan kedinizin tuvalet ihtiyacı ile ilgili tüm detayları çözdünüz ise oldukça rahat edersiniz. Fakat kedilerin tuvalet ihtiyacı sonrası patilerine yapışan kumlar için nasıl bir çözüm düşünüyorsunuz? Bu konuda elekli kedi paspası tam da size göre bir üründür.

Kedi Tuvalet Paspası

Kediler için hazırlanan tuvaletler her ne kadar da mükemmel olsa ve kediniz bu ürünü kullanarak etrafı kirletmemeyi öğrense de işiniz tam bitmemiştir. Tuvalet içine koyduğunuz kumların patilerine yapışması ve sonrasında evin her yerine taşınması hiç de hoşlanmayacağınız bir durum oluşturacaktır. Bu nedenle bu probleme çözmek için üretilen oldukça pratik ve yaralı bir ürün olan elekli kedi tuvalet paspası işinizi çok kolaylaştıracaktır. Online alışverişte kolaylıkla bulabileceğiniz son derece kaliteli malzemeden oluşan bu paspaslar kedinizin patilerine yapışan kumları temizlemektedir. Tüm kedi kumu kaplarına uygun olan modeller ile etrafın kirlenmesine maruz kalmayacaksınız.

Kedi Tuvalet Paspası Modelleri

Kedi tuvalet paspasları hemen hemen tüm kedi besleyenlerin ortak kullanımıdır ve çok fazla tercih edilmektedir. Paspası kullanmaya başladığınız zaman önemini daha çok anlayacaksınız. Tuvalet önlerinin çok daha temiz kalmasını sağlayacak ve bu da sizi çok memnun edecektir. Bu çok iş gören paspas yardımı ile eviniz oldukça temiz kalacağı gibi kedinizin patileri de temiz kalacaktır. Aslında onlar için de son derece gerekli bir ihtiyaç olduğunu da unutmamalısınız. Çünkü kediler tuvalet sonrası yalanarak temizlenmekte ve patilerini de yalamaktadır. Patilerde kalan kumları yalayıp yutmak gibi bir sorun kalmayacağından gereksiz şeyleri yutmayacaklardır. Bu bakteri oluşumunu da engelleyecektir. Sağlıklı gelişimleri açısından son derece önemli bir durumdur.

Kedi Tuvalet Paspası Fiyatları

Kedi tuvalet paspasının gerekli bir ihtiyaç olduğunu belirttik. Bir diğer yandan paspas içinde biriken kumları da tekrar kullanabilme şansına sahipsiniz. Kalan kumları geri tuvalete boşaltabilir israfı engellemiş de olursunuz. Ekonomik olan bu ürünü tedarik etmeniz için hiçbir engel yoktur. Eğer evinizde bir veya birkaç tane kedi dostunuzla yaşıyorsanız son derece uygun fiyatlarda satılan paspaslardan online alışveriş kolaylığı ile satın alabilirsiniz. Hızlı kargo ile kısa sürede evinize teslim edilen ürünleri inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.