Kapat
x

Özel Köpek Mamaları

202 Ürün

Özel Köpek Mamaları

Beslemekte olduğunuz köpeğinizin düzenli beslenmesi ve sağlıklı gelişmesi için en iyi köpek maması çeşitlerini kullanmanız oldukça önemlidir. Bazı köpek mamaları vardır ki köpeğinize besin değeri sağlamamakla beraber hastalanmasına bile katkı koyar. Bu konuya özen göstermelisiniz.

Özel Köpek Mamaları

Sevgili dostlarınızın beslenme programlarını en iyi şekilde yapmanız ve sağlıklı gelişimlerine katkı sağlamanız için kaliteli ve özel köpek mamaları ile beslemeye özen göstermelisiniz. Özel köpek mamaları size her zaman ideal sonuç verir. En önemli etkenlerden birisi köpeğinizdeki tuvalet düzeninin de kontrol altına girmesine ve daha az tuvalet ihtiyacı hissetmesine yardımcı olur. Ağız sağlığı da son derece önemli olan sevimli dostunuz için bu mamaları tükettiği zaman diş taşı oluşumunu da oldukça azalttığına gözlerinizle şahit olacaksınız. Diş etlerinin sağlıklı oluşu ile de köpeklerde çok sıklıkla rastlanan ağız kokusunun da etkisini azalttığını görebilirsiniz.

Özel Köpek Mamaları Çeşitleri

Yaşamları boyunca bazı dönemlerde köpeklerin ihtiyaçları farklılıklar gösterebilir. Böyle dönemlerde onları yakın takibe almanızda yarar vardır. Bu dönemlerde köpeğinize özel köpek mamaları vermeniz gerekmektedir. Seçim yaparken yaş ve farklı sebeplerden ötürü dengesizlik yaşadığı zamanlarda kaliteli ve protein içeren mamalar vermenizde çok fayda vardır. Vitamin ve mineral bakımından da ihtiyaçlarını karşılayan köpek maması vermekte yarar vardır. Mutlaka mama paketi üzerindeki kilo ve beslenme talimatını okumalısınız. Bilinçsiz mama verdiğiniz zaman gereksiz kilo alabilme riski taşır. Köpeğinize en uygun mamayı ararken cinsiyeti, cinsi, kısırlaştırılmış olma durumu, hareketliliğini ve tüm çevre koşullarını göz önünde bulundurunuz. Tüm bunları göz önünde bulundurarak kaliteli ve vitamin ile mineral değerleri uygun mamalar tercih ediniz.

Özel Köpek Mamaları Fiyatları

Bütün köpek mamaları farklı fiyatlar içermektedir. Eğer ekonomik davranmanız gerekiyorsa içerikleri mutlaka kontrol etmelisiniz. Protein, mineral ve vitamin değeri zengin midir diye mutlaka inceleyin. Ucuz mamalar ile pahalı mamalar arasında ciddi fark olduğu da bir gerçektir. Sitemizde bulunan köpek mamaları içerisinde özel köpek mamaları biraz daha pahalıdır fakat oldukça kaliteli olup köpeğiniz için gerekli olan tüm protein, vitamin ve mineral değerlerini en iyi şekilde içermektedir. Avantajlı indirimlerden yararlanarak ve kampanyaları takip ederek kolaylıkla satın alabilirsiniz.