Kapat
x

Kedi Kuru Şampuanları

6 Ürün

Kedi Kuru Şampuanları

Herkes tarafından bilinen bir gerçek var ki kediler sudan pek hoşlanmaz. Sudan pek hoşlanmayan kediniz için yıkanmasına ve temizlenmesine yardımcı olacak bazı kedi bakım ürünleri vardır. Her canlı gibi mink dostunuzun da temizliğe ihtiyacı vardır.

Kedi Kuru Şampuanları

Özellikle evde sizinle birlikte yaşayan kediniz her ne kadar kendi temizliğini yapmakta büyük marifet gösterse de zaman zaman sizin bu temizliğe destek olmanız gerekir. kedi besleyenler arasında tercih konusunda araştırma yapıldığında göreceksiniz ki kedi kuru şampuan yorumları çok fazla yer almaktadır. Genellikle daha pratik olması ve sudan pek hoşlanmayan dostlarımızın da tercihinin bu yönde olduğunu görmekteyiz. Bakım ürünleri içinde birçok çeşit kedi şampuanı vardır. Online alışverişte de farklı markaların farklı içeriklerde ürünleri yer almaktadır. Bakım ürünlerinde en fazla dikkat edilmesi gereken husus kullandığınız malzemelerin kedinize zarar vermeyecek içerikte olmasıdır. Bu nedenle her konuda olduğu gibi şampuan çeşitlerinde de üreticiler bu bilinçle üretim yapmaktadır. 

Kedi Kuru Şampuanları Modelleri

Kediler sudan pek hoşnut olmazlar. Fakat sevgili ev arkadaşınızın temizlikle ilgili bakımlarında bilmeniz gereken püf noktalarını iyi öğrenirseniz bu sorunun üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Eğer kedinizi yavruyken edinmişseniz ıslanmakla ilgili problemini birlikte çözebilirsiniz. Bu durumda kullanacağınız ürün doğru bir ürünse belli aralıklarla yaptıracağınız banyo sayesinde vücudundaki parazitlerin engellenmesine ve tüylerinin canlanmasına yarar sağlar. En pratik çözümler arasında olan kuru şampuanla kedi yıkama sprey şeklinde olup kullanımı oldukça rahattır. Kullanacağınız ürünü göz kenarlarına dikkat edecek şekilde her tarafına püskürtülür. Spreyi sıktıktan sonra her yanına yayıldığından emin olmak için bir fırça tarakla tarayabilirsiniz. Birkaç dakika onunla oyunlar oynayın ve kendi kendini yalamasına müsaade etmeyin. Ardından tekrar tarayarak vücudundaki şampuanı çıkartarak kuru bir havlu ile her tarafını iyice temizleyin. 

Kedi Kuru Şampuanları Fiyatları

Kedinizin temizlenmesine kuru şampuanla katkı koyabilirsiniz. Çok sık olmamakla birlikte ara sıra bu işlemi yaparak oluşabilecek pisliklerin önüne geçmesini sağlarsınız. Sitemizde yer alan şampuan çeşitleri içinde kuru şampuan çok fazla tercih edilen ürünlerdendir. Çok uygun fiyat aralıklarında olan bu ürün sevimli kedinizin cildine zarar vermeyen ve sağlığını tehdit etmeyen maddelerden üretilmiştir. Siz de minik dostunuz için bu ürünü denemelisiniz.