Kapat
x

Kedi Tekli Tırmalama

10 Ürün

Kedi Tekli Tırmalama

Kedilerin tırmalamaktan ne kadar büyük keyif aldığı bilinmektedir. Bu hareket minik kediniz için tamamen içgüdüsel bir harekettir. Çoğu kişinin pençeleme olarak değerlendirdiği bu durum onlar için oldukça gerekli bir davranıştır.

Kedi Tekli Tırmalama

Kedilerin neden sürekli bir yerleri tırmaladığını mutlaka bir yerlerde okumuş ya da duymuşsunuzdur. Belirttiğimiz gibi bu durum içgüdüsel bir harekettir. Yapılma amacı da tırnaktaki ölü dokuları vücuttan uzaklaştırma isteğidir. Bu oldukça gerekli ve önemli bir durumdur. Bu ihtiyacın önemi bilindiğinden üreticiler kediler için farklı model ve çeşitlerde kedi tırmalama ürünleri tasarlamıştır. Bu çeşitler içinde klasik model olan kedi tırmalama tahtası uzun veya kısa seçenekler yanında birbirinden sevimli ürünler yer almaktadır. Online alışveriş keyfinde son derece gerekli olan bu modellerden rahatlıkla bulabilir ve kediniz için satın alabilirsiniz.

Kedi Tekli Tırmalama Modelleri

Online alışveriş kategorisinde yer alan kedi tekli tırmalama modelleri birçok çeşit ile kategorilerde sizin beğeninize sunulmaktadır. Kedinizin ihtiyacına karşılık verecek seçenekler içinde, tekli modeller içinde farklı işlevsellikte çeşitler görmekteyiz. Tırmalama borusu, palyaço model, kalpli, rampalı, kedi tırmalama ipi, kare tırmalama tahtası, patili, boncuklu, kaşınmalı ve tırmalamalı modeller ile birçok çeşit online alışverişte kediniz için son derece gerekli ürünler sunmaktadır. Kediniz hem doğası gereği tırmalama isteğini yerine getirecek hem de kendine neşeli bir oyuncak bulduğu için bundan çok keyif alacaktır. Özellikle evde yalnız kaldığı zamanlarda onu fazlasıyla meşgul edebilecek bu modeller keyfine keyif katacaktır. Bu oyuncaklar içinde yine en çok ilgiyi çeken kedi tırmalama evi modelleri de oyuncaklı ve sevimli desenleriyle oldukça beğeni toplamakta ve tercih edilmektedir.

Kedi Tekli Tırmalama Fiyatları

Kediniz doğası gereği tırmalama işlemini gerçekleştirmek zorundadır. Bunun önüne geçemezsiniz. Bunun sağlığı açısından da önemi vardır. Evinizde birçok eşyanın bu gibi durumlardan zarar görmesini elbette ki istemezsiniz. Bu nedenle ona hediye edeceğiniz bu tatlı oyuncak ile zaman içinde bu ihtiyacını giderecek ve sizin eşyalarınızla pek ilgilenmeyecektir. Sitemizde bu ürünün onlarca zengin çeşidi yer almaktadır. Farklı fiyat aralıkları olan çeşitleri uygun ödeme seçenekleri ve özel kampanyalarla da satın alabilirsiniz. İndirimli dönemleri de kaçırmazsanız oldukça avantajlı bir alışveriş yapmış olursunuz.