Kapat
x

Köpek Çiş Eğitim

26 Ürün

Köpek Çiş Eğitim Ürünleri

Köpeğinizin öğrenmesi gereken ve eğitim alması gereken en önemli unsur çiş eğitimidir. Tuvalet eğitimi için birçok ürün piyasada bulunmakta ve bu süreçte size destek vermektedir. Köpek eğitiminde bunu en erken yaşta sağlamak elbette ki önemlidir.

Köpek Çiş Eğitim Ürünleri

Köpek çiş eğitimiyle ilgili farklı ürünler set halinde ve tek olarak online alışveriş imkanı ile size sunulmaktadır. En çok tercih edilenler arasında çiş eğitim sprey çeşitleri yer almaktadır. Bu ürünle köpeğinize kolay eğitim verebilirsiniz. Öncelikle bu eğitimi sağlarken ona tuvaletini nereye yapması gerektiğini göstermeniz gerekir. bunu yaparken evde beslenen köpekler için yapılması gereken tuvalet veya banyo kenarına çiş eğitim bezi yerleştirmektir. Bu petler yıkabilir özellikli olsa da yine de çok uzun süreli kullanılması uygun değildir.

Köpek Çiş Eğitim Ürün Çeşitleri

Eğitim vermediğiniz köpeğiniz dışarıda bulunduğu anlarda agresif ve hırçın olurlar. Bu nedenle eğitimi doğru şekilde vermelisiniz. Çişini ve dışkısı yapmak için telaş ve gerginlik yaşar. Her yöne giderek sürekli koku alma ve rahat çiş yapma mücadelesi verir. Eğitimli köpekler dışarıda dolaşırken de daha sakin olur ve belirli yerlerde tuvalet ihtiyacını giderir. Köpeğiniz için sahip olacağınız tuvalet eğitimine destek veren ürünler içerisinde özellikle yavru köpekler için olan çimen kokulu çiş köpek pedleri, çiş eğitim spreyi ve çişe alıştırma spreyi, külot setleri, tuvalet eğitim setleri gibi ürünler online satışta size büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca yine sevimli dostlarınız için ihtiyaç duyacağınız diğer tuvalet alıştırma çeşitleri de sizin rahatlığınız için son derece gereklidir. Çok kullanılan seçenekler içinde köpek alt bağlama bezi çeşitleri de eğitim döneminde oldukça ihtiyaç duyacağınız çeşitlerdir.

Köpek Çiş Eğitim Ürün Fiyatları

Henüz minik olan ve size her konuda ihtiyaç duyan yavrunuz için ya da daha yetişkin fakat çiş eğitimi almamış olan köpeğiniz için tuvalet eğitimi yaparken kullanabileceğiniz son derece kaliteli ve uyun fiyat aralıklarında satışta olan ürünlerimizi sitemizde gezerken keşfedeceksiniz. Birçok ödeme kolaylığı ve avantajlı fiyat seçeneklerinde yer alan çeşitlilik içerisinden köpeğinize uygun olan ürünleri çok kısa bir işlem ile alarak sepete atabilirsiniz. Hızlı kargo olanağı ile kısa sürede size ulaştırılacaktır.