Kapat
x

Kedi Şampuanları

60 Ürün

Kedi Şampuanları

Kedilerin sudan pek hoşlanmadığına hepimiz şahit olmuşuzdur. Fakat yine de bazı zamanlarda onların bu ihtiyaçlarını karşılamak gereklidir. Kediler yıkanmayı pek sevmese de özellikle uzun tüylü kediler için bazen bu durum daha gerekli olabiliyor.

Kedi Şampuanları

Kendilerini yeterince temizleyememe durumu bazen kedilerde olumsuz rahatsızlıklara davetiye çıkartabiliyor. Uzun tüylü kediler özellikle uzun tüylere sahip olan türlerde yeterli temizlik sağlanmadığı zamanlarda mantar oluşumu meydana gelebiliyor. Kedinizin tüylerinin daha sağlıklı ve yumuşak olması hem de derinin pH değerinin sağlıklı kalması için ideal bir çözümdür. Şampuanı ve suyu pek sevmeseler de bazı türler buna çok erken uyum sağlamaktadır ve yıkanmaktan hoşlanmaktadır. Ürkütmeden ve şefkatle yapacağınız banyo inanın ki bir süre sonra onu keyiflendirmeye bile başlayacaktır. Sevimli ev arkadaşınız için sahip olacağınız en iyi kedi şampuanı ürünlerini online alışveriş ile satın alabilirsiniz.

Kedi Şampuanları Çeşitleri

Kedi türleri sıklıkla yıkanmaz. Bunu bir kedi sahibiysen mutlaka biliyorsunuzdur. Gerekli durumlar göz önünde bulundurularak ihtiyaç olduğu zaman banyo yaptırmanız gerekmektedir. Örneğin dışarıda dolaşmayı çok seven ve çok fazla dışarısı ile irtibat halinde olan bir kediniz varsa onu kedi şampuanı ile yıkayabilirsiniz. Evde beslenen ve dışarı ile pek irtibatı olmayan kedilerin de ara sıra yıkanma ihtiyaçları olabilmektedir. Ürkütmeden ve hızlı bir şekilde ılık su ile yıkamanız gerekmektedir. Kurutma makinesi onu ürküteceğinden yumuşak bir havlu ile kurulamalısınız ve yatacağı bölgeyi sıcak tutmalısınız. Eğer kediniz sudan çok korkuyorsa çözüm olarak kuru şampuanı önerebiliriz. Kullanımı oldukça kolaydır. Köpük olarak kediye sürerek daha sonra havlu yardımıyla kurulama yapabilirsiniz. Farklı içeriklerdeki kedi şampuanları içinde istenmeyen parazitlerden de kurtulmalarını sağlayan ürünler online alışverişte mevcut olup en çok ihtiyaç duyulanlar arasında kedi pire şampuanı olmaktadır.

Kedi Şampuanları Fiyatları

Birçok şampuan çeşitleri online alışveriş sitemizdeki katalogda sizin için satışa sunulmuştur. Köpük, toz ve sıvı halde olan zengin içerikli ürünler ile kedinizin tüyleri parlak ve sağlıklı olacağı gibi dış parazitler için de ideal çözüm üretmektedir. Ayrıca zamanla oluşabilecek kötü kokuları da önlemeye yarayan ürünler doğal ve kedinize en ufak bir zarar vermeyecek şekildedir. En iyi fiyat aralıkları ve en ekonomik kedi malzemeleri sitemizden avantajlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.