Kapat
x

Köpek Pire Tarakları

8 Ürün

Köpek Pire Tarakları

Eğer bir köpek besliyorsanız bazı parazitlerin oluşması durumuna da hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Özellikle pire sorunu köpeklerin olduğu kadar biz insanların da hiç istemediğimiz bir sorundur. Bu sorunu ortadan kaldırmada köpek pire fırçası iyi bir fikirdir.

Köpek Pire Tarakları

Köpek besleyen kişiler özellikle yaz aylarında bazı problemler yaşar. Bunların başında pirelenme yer alır. Köpeklerin vücutları sıcaklık ile neme müsait olduğu için pire gibi canlılar bu bölgeleri çok sever. Güçlü olan bacak yapıları sayesinde pireler bir hayvandan diğerine rahatlıkla sıçrar ve mikrop bulaştırır. Isırıkları ciddi şekilde can yakar ve kaşındırır. Önlem alınmadığı durumlarda da tüyler dökülür, enfeksiyon oluşur. İyi bir sonuç veren bu köpek tarağı da pire tarakları olarak online alışverişte sizin için sergilenmektedir. Zaman içerisinde bu tarağı kullanarak köpeğinizi bu pirelerden kurtarabilirsiniz. Şunu da hatırlatmakta yarar var ki veteriner hekiminizden de bu konuda destek almanız önemli bir durumdur.

Köpek Pire Tarakları Çeşitleri

Pireler bahçelerde yaşar ve çok kolay ürerler. Eğer bahçeli bir evde yaşamaktaysanız köpeğinizin pirelerden kurtulma şansı azalacaktır. Bu nedenle bahçenizi temiz ve bakımlı tutmak da önemli bir görevinizdir. Bahçeyi temiz tuttuğunuz gibi evin içini de sürekli temiz tutmanız gerekmektedir. Elektrikli süpürge ile sıklıkla bu işi gerçekleştirmelisiniz. Bu işlemler pire yumurtalarının önemli derecede yok olmasını sağlayacaktır. En etkili seçeneklerden olan köpek pire tarakları oldukça işinize yarayacaktır. İlaç kullanmada olumsuzluk yaşayabileceğiniz hamile köpekler ve yavru köpekler için çok güvenilir bir çözümdür. Online alışveriş sayesinde rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünler ölü tüylerin temizlenmesinde de çok etkili bir çözüm oluşturmaktadır.

Köpek Pire Tarakları Fiyatları

Online alışveriş kategorisinde birçok çeşitlilikte görebileceğiniz pire tarakları farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmuştur. Tüm modelleri inceleyerek fiyatlar ve taraklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Size en uygun fiyat hangisiyse o ürünü alabilirsiniz. Avantajlı ödeme şekilleri ve ekonomik fiyatlardan mutlaka yararlanmalısınız. Online alışverişi takip ederek özel indirimler ve kampanyaları da değerlendirebilirsiniz. Kaliteli ve bütçenize çok uygun birbirinden kullanışlı ürünler sizi ve köpeğinizi pire derdinden kesin çözümle kurtaracaktır.