Köpek Pire Tarakları

Eğer bir köpek besliyorsanız bazı parazitlerin oluşması durumuna da hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Özellikle pire sorunu köpeklerin olduğu kadar biz insanların da hiç istemediğimiz bir sorundur. Bu sorunu ortadan kaldırmada köpek pire fırçası iyi bir fikirdir.

Köpek Pire Tarakları

Köpek besleyen kişiler özellikle yaz aylarında bazı problemler yaşar. Bunların başında pirelenme yer alır. Köpeklerin vücutları sıcaklık ile neme müsait olduğu için pire gibi canlılar bu bölgeleri çok sever. Güçlü olan bacak yapıları sayesinde pireler bir hayvandan diğerine rahatlıkla sıçrar ve mikrop bulaştırır. Isırıkları ciddi şekilde can yakar ve kaşındırır. Önlem alınmadığı durumlarda da tüyler dökülür, enfeksiyon oluşur. İyi bir sonuç veren bu köpek tarağı da pire tarakları olarak online alışverişte sizin için sergilenmektedir. Zaman içerisinde bu tarağı kullanarak köpeğinizi bu pirelerden kurtarabilirsiniz. Şunu da hatırlatmakta yarar var ki veteriner hekiminizden de bu konuda destek almanız önemli bir durumdur.

Köpek Pire Tarakları Çeşitleri

Pireler bahçelerde yaşar ve çok kolay ürerler. Eğer bahçeli bir evde yaşamaktaysanız köpeğinizin pirelerden kurtulma şansı azalacaktır. Bu nedenle bahçenizi temiz ve bakımlı tutmak da önemli bir görevinizdir. Bahçeyi temiz tuttuğunuz gibi evin içini de sürekli temiz tutmanız gerekmektedir. Elektrikli süpürge ile sıklıkla bu işi gerçekleştirmelisiniz. Bu işlemler pire yumurtalarının önemli derecede yok olmasını sağlayacaktır. En etkili seçeneklerden olan köpek pire tarakları oldukça işinize yarayacaktır. İlaç kullanmada olumsuzluk yaşayabileceğiniz hamile köpekler ve yavru köpekler için çok güvenilir bir çözümdür. Online alışveriş sayesinde rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünler ölü tüylerin temizlenmesinde de çok etkili bir çözüm oluşturmaktadır.

Köpek Pire Tarakları Fiyatları

Online alışveriş kategorisinde birçok çeşitlilikte görebileceğiniz pire tarakları farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmuştur. Tüm modelleri inceleyerek fiyatlar ve taraklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Size en uygun fiyat hangisiyse o ürünü alabilirsiniz. Avantajlı ödeme şekilleri ve ekonomik fiyatlardan mutlaka yararlanmalısınız. Online alışverişi takip ederek özel indirimler ve kampanyaları da değerlendirebilirsiniz. Kaliteli ve bütçenize çok uygun birbirinden kullanışlı ürünler sizi ve köpeğinizi pire derdinden kesin çözümle kurtaracaktır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Ferplast - Ferplast Kedi ve Köpek Pire Tarağı
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Ferplast Kedi ve Köpek Pire Tarağı
35,70 TL
42,00 TL
%15 indirimli
PET STREET - Pet Street Kedi ve Köpek Pire Tarağı
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Pet Street Kedi ve Köpek Pire Tarağı
10,44 TL
14,50 TL
%28 indirimli
FLEA DOCTOR - Flea Comb Pilli Pire Tarağı
Flea Comb Pilli Pire Tarağı
%28
84,24 TL
117,00 TL
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Flea Comb Pilli Pire Tarağı
84,24 TL
117,00 TL
%28 indirimli
Trixie - Trixie Köpek ve Kedi Bit Pire Tarağı 21 Cm
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Trixie Köpek ve Kedi Bit Pire Tarağı 21 Cm
55,50 TL
74,00 TL
%25 indirimli
KUDI - Kudi Kedi ve Köpek Pire Tarağı 175x52x11 mm
Aynı Gün Kargo
EUROGOLD - EuroGold Çiftli Pire Tarağı
EuroGold Çiftli Pire Tarağı
%28
25,34 TL
35,20 TL
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
EuroGold Çiftli Pire Tarağı
25,34 TL
35,20 TL
%28 indirimli
Trixie - Trixie Kedi ve Köpek Kene Pire Tarağı 7 Cm
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Trixie Kedi ve Köpek Kene Pire Tarağı 7 Cm
58,33 TL
77,77 TL
%25 indirimli
Stokta Yok EURODOG - EuroGold Metal Uçlu Pire Tarağı İnce 15 cm
Aynı Gün Kargo
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.