Kapat
x

Köpek Eldiven Tarağı

5 Ürün

Köpek Eldiven Tarağı

Köpeğinize güzel bir masaj uygularken bir yandan da hem onun dökülen tüylerini toplamaya ne dersiniz? Aynı zamanda koltuk ve halıya dökülen tüyleri toplamaya yarayan köpek eldiven fırçası kullanmaya ne dersiniz? Online alışverişte çok rahat bulabilirsiniz.

Köpek Eldiven Tarağı

Köpeğiniz size olan sevgisini göstermekte hiç tereddüt etmez ve bunu sizden ister. Yanınıza sokularak onu okşamanızı ve sevmenizi istediğinde ikinize de çok iyi gelecek iki işleme birden gerçekleştirebilirsiniz. Elinize takacağınız köpek eldiven tarağı ile bir yandan ona güzel bir masaj uygulayacak bir yandan da gereksin tüylerden temizlenmesini sağlayacaksınız. İnanın ki günlük tüy bakımı hem size hem de ona çok keyif verecektir. Dostunuzun üzerinde duran kopmuş tüylerin etrafa dağılmasına fırsat vermeden bu işlem sayesinde tüm gereksiz tüyleri almanız kolaylaşmış olacaktır. Eldiveni elinize geçirerek onu okşamak bu işlemi gerçekleştirmek için yeterli olacaktır.

Köpek Eldiven Tarağı Çeşitleri

Pırıl pırıl bir görünüm için köpeğinize bu köpek tarağı modelini mutlaka almalısınız. Ayrıca kullanımı da çok basit olup sizi hiç yormadan tüm tüy bakımını yapabileceksiniz. Sevgili köpeğinizin tüylerini taramak ve ona bir nevi masaj yapmak keyifli olduğu kadar pratik de bir çözümdür. Yumuşak dişli çıkıntı olan ve deriye masaj uygulayan seçeneklerden mutlaka yararlanmalısınız. Cansız tüyleri çok kolay toplar, tüyleri bir yandan toplayan eldiven bir yandan da tarama işlemini görür. Parlaklık ve canlılık kazandırır. Online alışverişte bu ürünün birçok çeşidi ile karşılaşacaksınız. Dilediğiniz ürünü seçmek için tüm modelleri incelemenizi ve köpeğinize uygun olan çeşidi almanızı tavsiye ediyoruz.

Köpek Eldiven Tarağı Fiyatları

Eğer sevimli ev arkadaşınızın bakımıyla yakından ilgiliyseniz mutlaka köpek eldiven tarağı gibi bir ürüne sahip olmalısınız. Sevgi ve ilgi onların çok sevdiği bir durumdur. İşten yorgun gelmiş olsanız da mutlaka sizden az da olsa biraz ilgi bekleyecektir. Bakım için zaman ayıramadığınız dönemler olacaktır. Fakat eldiven tarakla bir yandan onu sevebilir bir yandan da gereksiz ölü tüylerden arınmasına yardımcı olursunuz. Oldukça uygun fiyat aralıklarında ve birçok ürün çeşidinde sizin için online alışverişte çok seçenek vardır. Avantajlı indirimler ve kampanyalar sayesinde de dilediğiniz çeşidi alabilirsiniz.