Kapat
x

Köpek Tüy ve Deri Bakım

7 Ürün

Köpek Tüy ve Deri Bakım

Köpeğinizin birçok bakım modeli içinde esas önemli olan kısımlardan bir tanesi de tüyleri ve deri bakımıdır. Tüm kopek besleyicilerinin çok kez karşılaştığı en önemli sorunlardan bir tanesi de tüy dökülme problemidir.

Köpek Tüy ve Deri Bakım

Tüylerin dökülmesindeki en büyük sorun önemli bir bakım ürünü olan köpek bakım ürünleri olan tarak ve fırça kullanmamaktır. Uzun zaman taranmayan ve fırçalanmayan köpeğin derisi hava almadığı zaman koku yapmaya başlar. Fırça ve tarak kullanılarak bakım yapılan köpeklerin bu gibi sorunlarının ortadan kalktığı bir gerçektir. Düzenli olarak taranan tüylerin arasından ölü ve bakımsız olanlar çıkmakta ve deri problemlerinin çoğu ortadan kalkmaktadır. Böylece can dostu köpeğiniz canlı ve parlak bir görünüme bürünür. Tabii ki tüy dökülme problemi de azalma gösterir. Tüm tüylerde oluşan matlık gereken bakım yapıldığı zaman ortadan kalkar. Ayrıca köpek deri bakımı açısından da son derece önem teşkil eder.

Köpek Tüy ve Deri Bakım

Gereken tüy ve deri bakımını yaptığınız zaman tüyler arasına gizlenen parazitler varsa kolayca ortaya çıkarlar. Böylece kontrol sizde olur ve gereken önlemi almak için harekete geçebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken bir husus da köpeğinizin deri ve tüylerini sürekli kontrol etmenizdir. Normal durumda köpeğinizin tüylerinin canlı ve parlak olması gerekir. Sürekli takip edeceğiniz derisindeki parazit, döküntü ve kepeklenmeler karşısında kullanmanız gerekli olan birtakım takviye ürünler bulunmaktadır. Omega 3 balık yağı, yağ asidi takviyeleri, macunlar, somon yağı, bakım granülleri ve tabletler köpek tüy ve deri bakım ürünleri olarak besinlerine takviye olarak katılarak verilmelidir. Tüm bu ürün çeşitlerini online alışveriş mağazası kolaylığında bulabilirsiniz.

Köpek Tüy ve Deri Bakım Fiyatları

Köpeğiniz için gerekli olan tüm bakım ürünleri içinde tüy ve deri bakım çeşitleri de önemli bir yer tutar. Bu nedenle ihmale gelmez. Zengin ürün çeşitleri ve çok uygun fiyat garantisi ile siz de değerli dostunuz için alışveriş yapabilirsiniz. Avantajlı ödeme seçenekleri, indirimler, avantajlı kampanyalar ve birçok ödeme şekillerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Sağlık ve bakım açısından can dostunuza gereken değeri verin ve bu ürünlerden faydalanın.