Kapat
x

Mama Saklama Kapları ve Ölçü Bardakları

0 Ürün

Mama Saklama Kapları ve Ölçü Bardaklar

Kendi gıdalarınızı saklamanız gerektiğinde en doğru şekilde saklarsınız. Besin değerlerini korumak adına evcil hayvanınızın da mamalarını en uygun koşullarda saklamanız gerekir. Lezzetini ve protein değerini kaybetmemesi çok önemlidir.

Mama Saklama Kapları ve Ölçü Bardaklar

Kediniz için aldığınız mamaların büyük boy ve uzun süre kullanım sağlayacak şekilde olmasını tercih edebilirsiniz. Bu yöntem ekonomik açıdan da daha çok tercih edilmektedir.kedi mamaları protein içerdiklerinden dolayı açıkta kaldığı zaman dışarıdan aldığı zararlı maddelerden dolayı çok erken bozulabilir. Hem aromaların da hem de tadında değişim olur. Naylon veya karton kutu içinde kaldığı zaman da neme maruz kalabiliyor. Bu da mamada küf oluşumuna sebep olup kedinize zarar verebiliyor. Buna maruz kalan evcil dostunuzda zehirlenme veya hastalanma riski de yüksek oluyor. Bu nedenle kediniz için aldığınız besinleri kedi mama saklama kabı içerisinde muhafaza etmeniz en doğru harekettir. 

Mama Saklama Kapları ve Ölçü Bardakları Modelleri

Özel olarak üretilmekte olan kedi mama kabı su ve hava geçirmediğinden bozulma ve vitamin değerini kaybetme gibi bir durumla karşılaşmaz. Günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz gibi seyahatlerde de sıklıkla kullanılıyor. Özel kapağı sayesinde mamayı koruyan, neme, toza ve diğer yabancı maddelere karşı önlem olan bir durumdur. Sızdırma yapmayan kapaklar sayesinde uzun bir süre tazeliği korunur. Kulplu olan modeller kolaylıkla taşımayı sağlıyor. Hazneli modeller mamanın ve suyun kademeli olarak mama kabına veya sululuğa akmasını sağlıyor. Kedinize vereceğiniz mama miktarını aynı dengede ve ölçüde vermenizi sağlayan kedi mama ölçü bardağı da beslenme programındaki olmazsa olmazlardandır. Minik dostunuzun düzenli ve dengeli beslenmesinde bu ölçü bardaklarının önemli bir yeri vardır. 

Mama Saklama Kapları ve Ölçü Bardakları Fiyatları

Online alışverişte birçok çeşitte göreceğiniz mama saklama kapları ve ölçü bardakları modelleri her zevke uygun model , renk ve boyuttadır. İstediğiniz şık bir modeli kedinizin sağlıklı beslenmesinde kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan çeşitler farklı fiyat aralığındadır. Model ve ürün içeriğine göre değişen fiyatlarda bulabileceğiniz ürünlerden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kampanyalar, indirimler ve birçok ödeme şekli ile en kaliteli modellerden alabilirsiniz.