Kapat
x

Kedi Oyun Oltası

44 Ürün

Kedi Oyun Oltası

Evinizi paylaştığınız sevimli kedinizin sağlıklı gelişiminde onunla kuracağınız bağın çok büyük değeri vardır. Özellikle yoğunsanız ve gün boyu evde yalnız başına kalan bir kediniz varsa akşamları ona zaman ayırmalı ve birlikte oynayacağınız oyunlar kurmalısınız.

Kedi Oyun Oltası

Kedinizle kurduğunuz bağ önemlidir. Sevimli dostunuz yalnızlık çekmemesi ve bir dostu olduğunu bilmesi güzel bir durumdur. Öncelikle hepinizin bildiği gibi kediler oyun oynamayı çok severler. Ona alabileceğiniz birçok kedi oyuncakları mevcuttur. Online alışveriş sayesinde birçok seçenek içinden minik dostunuza uygun modellerden seçim yapmanız çok kolay ve eğlencelidir. Günün yorgunluğu ile eve dönük yemek yeyip uzandığınızda sevimli tatlı kediniz usulca yanınıza sokulup ilgi isteyebilir. Hem yorgunluğunuzu üzerinizden atacak hemde onu çok neşelendirecek oyunlarla biraz zaman geçirmek hiç de kötü bir fikir olmayacaktır. Bu ilgiyi hak edecek kadar sevdiğiniz can dostunuzla ilişkinizi de çok daha güzel bir şekle sokabilirsiniz. En güzel oyun türlerinden biri olan kedi oltası yapımı çok basit gibi görünse de evdeki eşyalarla bunu denemeyiniz. Online satışta olan kedinize zarar vermeyecek olan ürünlerden yapılan modellerden seçiniz.

Kedi Oyun Oltası Modelleri

Tüm kedi cinslerinin en çok sevdiği oyun türlerinden biri olan uzayabilen kedi oltası ile harika zaman geçirebilirsiniz. Bir ipin ucuna takılı olan fare, top, tüy veya ilgisini çekecek farklı nesneler ile yapılmış oyuncak türüne hiçbir kedi hayır diyemez. Sizi de çok eğlendirecek olan bu oyunla kedinizin avcılık iç güdüsünü ön plana taşıyacak ve onu heyecanlandırdığınız gibi keyfini de yerine getireceksiniz. Tüm duyularını aktif hale getirecek bu oyun ile bir süre oynadıktan sonra avını yakalamasına izin verin. Bu başarıyı yakalamak kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Birçok farklı model seçeneği sunana online alışverişte farklı objeler, tüylü oyuncaklar, balık, kuş, top gibi modeller bir ip üzerinde ucu oltalı olarak satışa sunulmaktadır.

Kedi Oyun Oltası Fiyatları

Çok uygun fiyat aralıklarında olan kedi oyun oltaları farklı modeller ve ilginç tasarımlarla kediniz için alabileceğiniz en güzel oyuncaklardır. Birlikte geçireceğiniz zamanlarda sizi ve onu çok keyiflendirecek olan bu üründen uygun fiyatlarda olmasından dolayı birkaç değişik model seçerek satın alabilirsiniz. Evinizin neşe kaynağı minik dostunuzu bu sevimli ve yaralı oyun araçlarıyla ödüllendirebilirsiniz.