Kapat
x

Yavru Köpek Konservesi

14 Ürün

Yavru Köpek Konservesi Yaş Mamaları

Köpekler için Konserve tarzında satılan mamalar köpek yaş mamalar kategorisine girmektedir. Sevgili dostlarımız bu tür mamaları severek tüketirler. Ayrıca çok da besleyici olmaları birçok kişinin tercihi olmuştur.

Yavru Köpek Konservesi Yaş Mamaları

Bu tarz beslenme şeklinde içerik olarak tahıllar, et ürünleri, sebzeler, mineraller, yağlar ve faydalı maddeler ile su bulunur. Bu karışım püre şekline dönüştürülerek meydana getirilir. Sevimli dostlarınızın beslenmesinde güvenle kullanabileceğiniz mama çeşitleridir. Faydaları saymakla bitmez. Örneğin bir kap yaş mama kuru mamaya göre yarısı oranında kalori içerir. Yemek yemekten büyük keyif alan köpeğiniz için aşırı tüketim yapma şansı da azalmış olur. Beslemekle sorumlu olduğunuz köpeğiniz henüz yavru ise de hem daha rahat tüketim yapabilir hem de çiğnem ve yutma konusunda zorluk yaşamaz. Yavru köpekler yaş mamayı daha rahat tüketebilirler.Yavaş yedikleri için de en ideal olanı bu tarz mamalardır. Online alışveriş kategorilerinde yavru köpek maması çeşitlerini rahatlıkla bulabilir ve tedarik edebilirsiniz.

Yavru Köpek Konservesi Yaş Mamaları Çeşitleri

Kolayca yenebilmesi ve minik köpeğinizin çok hoşlanacağı lezzette olması onların yeme alışkanlıklarını güçlendireceği gibi gelişimlerini de önemli şekilde etkileyecektir. Besin değerleri de tam yavru dostunuza göre ideal ölçülerdedir. İlk yeme alışkanlığında minik köpeğiniz sizi zorlayabilir. Tam da bu yönde yaş mama çeşitleri yardımınıza koşacaktır. Çünkü içerdiği lezzet ve kıvam onların hayır diyemeyeceği niteliktedir. Doğası gereği et ürünlerini seven köpekler sebze, tahıl ve et yan ürünleriyle donatılmış yaş mamalardan büyük keyif alacaktır. Bir diğer özellik de konserve türü mamaların yüksek derecede nem içeriyor olmasıdır. Bu da minik köpeğinizin hidrasyon dengesini sağlayacaktır. İdrar yolu riskini önemli derecede önlemiş olacaktır. Tüm çeşitleri online platformda inceleyerek köpeğinizin en çok seveceği ürünü bulabilirsiniz.

Yavru Köpek Konservesi Yaş Mamaları Fiyatları

Birbirinden farklı mama türleri vardır. Tümü içerisinde yaş konserve mamaların en uygun fiyatlarda satışta olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle yavru köpek besleyicilerin konserve mama tercihi çok fazla olmaktadır. Yapmanız gereken ağzının tadını iyi bilen minik köpeğinizin seveceği mamayı zahmetsizce seçerek beslenmesine ve iştahına destek olabilirsiniz. Online alışveriş sayesinde avantajlı birçok ödeme şekillerinden de faydalanabilir en uygun şekilde alışveriş yapabilirsiniz.