Kapat
x

Yaşlı Köpek Maması

17 Ürün

Yaşlı Köpek Maması

Minik bir yavru olarak sahiplendiğiniz köpeğiniz için maalesef insanlara oranla belli bir sene sonrasında yaşlı sınıfına girmektedir. Bilindiği gibi 7 yaşın üzerinde olan köpekler artık yaşlı köpek sınıfına girmektedir.

Yaşlı Köpek Maması

Yaşı ilerleyen köpekler bu döneme girdiği zamanlarda metabolizmada yavaşlama yaşanır ve mamasını değiştirme zamanı da gelmiş olur. Sindirim sistemini dengede tutmak bu dönemlerde oldukça önemlidir. Aksi halde hiç de hoşunuza gitmeyecek olumsuzluklar ile karşılaşmanız hiç den bile değildir. Yaşlı köpek mamaları sindirim sistemini dengelemek için ideal besin çeşitleridir. Köpeğiniz belirli bir yaş sınırının üzerine çıktığı zaman satın alacağınız en iyi köpek maması onun yaşına uygun olan mamadır. Sevgili can dostunuz yıllar geçtikçe sanki daha dün gibi minik bir yavru iken özel bir itina ve özel bebek mamaları ile beslenirken şimdi yine aynı özene ihtiyaç duyacaktır. Yani geçmişte olduğu gibi yeniden özel mamalar ile onu beslemenizin zamanı gelmiş olur.

Yaşlı Köpek Maması Çeşitleri

Sadık dostunuz ve en iyi arkadaşınız yaşlansa da o sizin her zaman aynı duyguyla bağlı kaldığınız köpeğinizdir. En güzel gezileri, yürüyüşleri, oyunları ve birçok anınızı birlikte geçirdiniz. Hastalıkta ve en mutlu anlarında sizi hep yanında hissetti. Şimdi ona olan bağlılığınızı en iyi şekilde gösterme zamanı gelmiştir. Amaç en iyi ve en konforlu şekilde yaşamasıdır. Online alışveriş imkanları sayesinde yaşlanan köpeğiniz için çok özel mamalar sizin için sergilenmektedir. En çok beğenilenler arasında olan etli yaşlı köpek maması çeşitleri de online alışveriş kolaylığıyla size ulaşmaktadır. Hindili, tavuklu meyve aromalı, somonlu, tahılsız, düşük tahıllı çeşitler en kaliteli marka güvencesinde olup köpeğinizin keyifle besleneceği sağlıklı mamalardır.

Yaşlı Köpek Maması Fiyatları

Farklı markaların farklı fiyat aralıklarında olduğu köpek mamaları sitemizde en uygun fiyatlarda satışa sunulmuştur. Besin değeri tam da yaşlı köpeğinize uygun olan ve beslenmesinde oldukça faydalı mama çeşitleri avantajlı indirimler ve özel kampanya fiyatları sayesinde de bütçenizi zorlamamaktadır. Ailenizin bu çok sevilen en yaşlı bireyi için severek tüketeceği tüm mama çeşitleri farklı içerik ve lezzetlerde olup yemekten keyif alacağı şekildedir. Güvenli, kolay ve hızlı servis imkanları için hemen sipariş verebilirsiniz.