Kapat
x

Köpek Tarak ve Fırçaları

113 Ürün

Köpek Tarak ve Fırçaları

Yaşayan her canlı gibi köpekler de sadece karınlarının doyması değil diğer yaşam olanaklarına sağlıklı ortam ve iyi bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Sağlıklı ve mutlu bir köpek onunla ilgilenildiği zaman ve tüm bakımları yapıldığı zaman çok daha mutlu ve eğlenceli olur.

Köpek Tarak ve Fırçaları

Köpeğinize sağladığınız birçok imkanlar içinde onun günlük bakımı da oldukça önemlidir. Köpektir yemek dışında pek bir şeye ihtiyaç duymaz diye asla düşünmeyin. Onların sağlıklı yaşamalarında önemli bir etken olan bakımı sakın göz ardı etmeyin. Evcil hayvanlar içinde bakımı son derece gerekli olanların başında da köpekler gelmektedir. En fazla gerekli olan bakım ürünleri içerisinde köpek tarağı gelmektedir. Kedilerde olduğu gibi köpeklerde de tüy dökülmeleri olmaktadır. Taraklar sayesinde derinin hava laması ve dökülen tüylerden arınması sağlanır. Her ırkın farklı tüyleri vardır. Kısa, orta uzunluk ve uzun tüylü olan cinsler için itina göstermek ve düzenli olarak tarayarak hem masaj gibi rahatlamalarını hem de daha parlak ve sağlıklı tüylere kavuşmalarını sağlamalısınız.

Köpek Tarak ve Fırça Çeşitleri

Bakımını ihmal ettiğiniz köpeğinizin bir süre sonra evinizin her köşesinde tüylerinin dökülmesi ve hoş olmayan görüntüler vermesi keyfinizi kaçıracaktır. Evcil hayvan beslemeye karar vererek bir köpek edinmişseniz onun bakımından da sorumlusunuz. Bu sizin sağlığınız açısından da son derece önemlidir. Taraklar gibi yine tüylerini rahatlıkla tarayabileceğiniz köpek fırçası da birçok kişinin tercihleri arasındadır. Hiçbir köpek taranmaktan veya fırçalanmaktan rahatsızlık duymaz aksine bundan çok keyif alır. Birçok boyutta ve kullanım amacında olan çeşitler ürün kategorisinde sizler için sunulmaktadır. Minik arkadaşınız veya kocaman dostunuzun sağlıklı bir cilde sahip olması için cins ve boyutuna göre birbirinden değişik son derece kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Köpek Tarak ve Fırça Fiyatları

Köpeğinizin tüy yapısına göre seçim yapmalısınız. Tüyler kısa ise yumuşak kıllı fırçalar, sert ve uzun kılları varsa da sert kıllı fırçaları kullanmanızı öneriyoruz. Bu ayrıntılara dikkat ederek alışveriş yapmanızı öneriyoruz. Aksi takdirde onun dersini incitebilirsiniz. Tüm ihtiyaç duyduğunuz köpek tarak ve fırça çeşitleri sitemizde en uygun fiyat aralıklarında ve avantajlı ödeme şekillerinde sizin kapınıza kadar ulaştırılmaktadır. Son derece kaliteli markaların ürünlerini sitemiz ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz.