Kapat
x

Yuvalı Kedi Yatakları

26 Ürün

Yuvalı Kedi Yatakları

Her ırktan kedi için kedi yatakları birçok renk ve tasarımda beğeninize sunulmaktadır. Kediler için üretilen oldukça kullanışlı ve kir tutmayan, yıkanabilen, silinebilen birçok model de online satışta kedi severler için sunulmaktadır.

Yuvalı Kedi Yatakları

Yuvalı kedi yatakları oldukça kaliteli kumaşlardan üretildiği için kedilerin hassas ciltlerine asla zarar vermeyen özellik taşırlar. Yatak modelleri çok fazla olup kedi yatağı öneri seçeneğinde yuvalı kedi yataklarını öneriyoruz. Yıkanabilir özellikte olmaları, her zevke ve her tarza uygun modellerden oluşması zevkli tercih yapmak isteyenler için farklı tasarımlarda ürünler tasarlanmaktadır. Kediler bilindiği gibi tüylerini bırakabilen hayvanlardır. Bu nedenle yatakları da tüylerinin çok fazla birikeceği alandır. 30 derecede yıkanabilen bu yataklar ayrıca sünger yardımıyla da silinebilen özelliktedir. Bu sayede günlük temizlik konusunda da rahatlıkla temizleyebileceğiniz alanlardır. Yumuşak kumaş malzemesi ve kenarlarda kullanılan sünger yapısı ile kedinizin içinde rahatlıkla uyuyabileceği, bazen de saklanmak için kullanacağı yatak modelleridir.

Yuvalı Kedi Yatakları Modelleri

Genel olarak üretim malzemesi kumaştır. Bu kumaşlar desenli veya düz renkte olabiliyor. Oldukça hoş tasarımlar yanında renkler de oldukça cezbedicidir. Bir bakışta ilgi çeken ve sevimlilikleri ile görenleri hayran bırakan modellerden mutlaka edinmelisiniz. Eğer bir kedi sahibiyseniz siz ve aileniz de bu modellerden keyif alacaktır. Ayrıca minik kediniz için ideal bir saklanma ve oyun odası olacak niteliktedir. Kapalı alanları çok seven kediler için zaman zaman yalnız kalmak istediklerinde bu yuva onların sığınağı gibi olacaktır. Stresten uzak ve huzurlu bir yuva bütün kedilerin hoşuna gider. El ayak içinde dolanmadan kendine ait özel bir bölgede, kendi yatağında olmak ve deliksiz uyumak onlara iyi gelmektedir. Her tarza uygun kedi yatağı çeşitleri online alışverişte onlarca seçenekle sizin beğeninize sunulmaktadır.

Yuvalı Kedi Yatakları Fiyatları

Mahremiyeti seven hayvanlar içinde kedi dostlarımızı ilk sıralarda yer alır. Etrafı kapalı ve yuva modelindeki yatak çeşitleri kedilerin tam da istedikleri ve çok sevecekleri modellerdir. Kolay temizlenebilir olması, düşük ısıda yıkanabilmesi ve birçok renk ve tasarımda olması tüm kedi sahiplerinin ilgisini ve beğenisi toplamıştır. Online alışveriş size birçok seçenek sunduğundan modelleri ve fiyatları araştırarak kendi dostunuza güzel bir model seçebilirsiniz. Çok uygun fiyatlardaki çeşitler kargo ile kapınıza kadar gelmektedir.