Kapat
x

Köpek Furminator Tarağı

21 Ürün

Köpek Furminator Tarağı

Köpek besleyen kişiler özellikle evde besleyenler için en büyük problemlerden biri de tüylerdir. Özellikle tüy değişim dönemleri içinden çıkılmaz bir hal alır. Evin her yanını saran tüyler istemediğiniz her alanda karşınıza çıkar.

Köpek Furminator Tarağı Özellikleri

Bazı köpek cinsleri sürekli tüy dökebiliyor veya belirli dönemlerde tüyler daha da fazla dökülme gösteriyor. Evinizin mobilyalarında, koltuklarda, mutfakta, kıyafetlerde hatta havada bile uçuştukları olabiliyor. Elbette ki bu oldukça rahatsız edici bir durumdur ve çözüm üretmek gerekir. Buna çözüm geliştirici köpek tarağı modelleri yer almaktadır. Fırça ve tarak görevi gören köpek furminatör tarağı böyle durumlar için kesin çözümdür. Bu ürün dökülen tüyler için bire bir rahatlatıcı görev üstlenmesi dışında özellikle uzun tüylü köpek ırkları için taranmadan ve tüylerinin canlı ve cildinin de sağlıklı olması için sevimli dostunuza çok iyi gelecektir.

Köpek Furminator Tarağı Çeşitleri

Evinizin her alanında ve tabii ki kıyafetlerinizde sürekli karşınıza çıkacak bu can sıkıcı durumdan kurtulmak için köpek furminatör tarakları mükemmel bir araçtır. Uzun tüylü köpekler için tüy toplayıcı tüm dünyada çok fazla kullanıldığı gibi ülkemizde de çok tercih edilen bir köpek fırçası olmaktadır. Bu tarakla taranan dostunuz günlük bakımda dökülmek üzere olan tüyleri alır, uzun tüylülerde oldukça marifetlidir ve kopmuş, ölmüş tüyleri kolayca temizlemenize destek verir. Mükemmel sonuçlar veren bu tarak uzun ve kısa tüylü köpekler için farklı modellerle online alışverişte sizin beğeninize sunulmaktadır. Ölü tüylerin temizlenmesinde ve cildin yenilenmesine mükemmel bir sonuç veren köpek tüy kesici olarak son derece talep görmektedir. Eğer bir ev arkadaşı olarak köpek besliyorsanız bakımı için mutlaka edinmeniz gereken bir çeşittir.

Köpek Furminator Tarağı Fiyatları

Köpeğinizin bakımı ve sağlığı ile ilgili birçok malzemeye ihtiyaç duymaktasınız. Bunlar içinde mutlaka bulundurmanız gerekenlerden biri de köpek Furminator tarağı olmalıdır. Küçük ve büyük boy çeşitleri ile hangi cins köpeğe sahip olursanız olun uygun bir modeli online alışveriş sayesinde rahatlıkla bulacaksınız. Avantajlı ödeme seçenekleri ve çok ekonomik fiyatlarıyla sevimli dostunuzu gereksiz tüylerinden kurtarın. Sağlıklı ve hijyen bir ortamda birlikte yaşamanın keyfini çıkartın.