Kapat
x

Otomatik Mama ve Su Kapları

14 Ürün
898.99 ₺
809.10 ₺

Otomatik Mama ve Su Kapları

Kedinizin sağlıklı beslenmesine ve su ihtiyacına çok dikkat etmelisiniz. Gün içerisinde belli bir miktarda suya ve mamaya ihtiyaç duymaktadır. İstediği anda rahat bir şekilde su ve mama gereksinimini karşılaması için sizin uygun gördüğünüz bir yere bu kapları yerleştirmelisiniz.

Otomatik Mama ve Su Kapları

Evlerinde kedi besleyen birçok kişi yoğun iş hayatı içinde olmasından dolayı gün boyu sevimli dostundan uzak kalmaktadır. Bu da onların mama ve su ihtiyacında problem yaşatmaktadır. Buna çözüm olarak üretilen otomatik mama ve su kapları mükemmel bir kullanım sağlamakla beraber oldukça şık tasarımlar içermektedir. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün çeşitleri sayesinde gün boyunca kediniz mama ve su ihtiyacından mahrum kalmayacaktır. Kedinizin tüm alışkanlıklarına kolaylıkla uyum sağlayan, evinizdeki dekorasyon içinde de çok hoş bir görüntü sergileyecek çeşitler içinde otomatik mama kabı sevgili kediciğinize gün boyu mama takviyesi yapacak özelliklerdedir.

Otomatik Mama ve Su Kapları Modelleri

Kediler köpekler kadar çok su tüketmeseler de gün boyu belli bir miktarda suya ihtiyaç duymaktadır. Bu ev arkadaşlarınızın istediği anda rahat bir şekilde su tüketmesini sağlayacak otomatik su kabı çeşitleri de online alışverişte çok tercih edilenler içindedir. Gün boyu taze su içebilmelerini sağlayan bu kaplar birçok kullanıcının ilk tercihi olmuştur. Oyunculuğu ve yaramazlığı ile ünlü kediler için tüm bu ürün çeşitleri beslenirken ve su içerken keyif vericidirler. Sevimli evciliniz için keyif verici olan bu modelleri online alışverişte rahatlıkla bulabilirsiniz. İki bölümlü modellerde bir yandan mamasını yiyerek beslenirken bir yandan da suya aynı anda ulaşabilme kolaylığı da kedinizin yeterli beslenmesi yanında su ihtiyacını da anında karşılamasını sağlayacaktır. 

Otomatik Mama ve Su Kapları Fiyatları

Sağlıklı beslenme konusunda bu alışkanlığı kazanan kediniz için sindirim sistemi ve böbrek rahatsızlığı problemleri de en aza inecektir. Farklı boyutlarda ve renklerde olması her yaşta kedi için alternatifler sunuyor. Online alışverişte yer alan çeşitler içinden kedinize uygun çeşitlerden yararlanabilirsiniz. Sitemizin size sunduğu ekonomik fiyat çeşitleri, özel indirimler ve kampanyalar ile mükemmel kargo hizmeti sayesinde kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.