Kapat
x

Köpek Parfümü

16 Ürün
450.00 ₺
405.00 ₺
450.00 ₺
405.00 ₺
450.00 ₺
405.00 ₺
450.00 ₺
405.00 ₺
450.00 ₺
405.00 ₺
450.00 ₺
405.00 ₺

Köpek Parfümleri

Köpeklerde meydana gelen koku oldukça doğaldır çünkü derileri kokuları biriktirme konusunda ve salgılama konusunda çok uygundur. Tüyleri uzun olan cinslerde bu daha da fazlalaşmaktadır. Özellikle kulaklarda meydana gelebilecek parazit ve enfeksiyon en çok koku yapan nedenlerdendir.

Köpek Parfümleri

Köpek sahibi olan kişilerin en fazla yaşadığı sorunlar arasında koku da vardır. Eğer sahiplendiğiniz bir köpeğin varsa bu hayvanların sürekli yıkanmasının da zararlı olduğunu biliyorsunuzdur. Özellikle de kış aylarında yıkama sıklığını azaltmak zorundasınız. Bunun gibi birçok nedenden köpeğinize kötü kokular oluşmaktaysa köpek parfümü böyle zamanda devreye girmektedir. Sevimli dostunuza zarar vermeyen kaliteli bir parfüm tüm kokulardan arınmasına etki eder. Online alışveriş ile alacağınız tüm köpek aparatları içerisinde bulunan parfüm çeşitleri de işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Köpek Parfümleri Çeşitleri

Köpeklerde kokunun birçok sebepleri vardır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi derileri koku biriktirmeye müsait oluşu veya kulaklarda oluşan rahatsızlıklar bunlara sebep olacak etkenler içindedir. Ayrıca beslenme şekli, ırkından kaynaklı özellikler veya bakımı ile ilgili sorunlar kokuya neden olabilecek faktörlerdendir. Koku çok rahat edici bir durum almışsa mutlaka veterinere götürmeyi de ihmal etmemelisiniz. Veterineriniz de size daha ciddi bir problem yoksa parfüm kullanmayı önerecektir. Bu parfümler doğal ve esanslı türlerde olduğundan içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Koku gidermede son derece etkili farklı içeriklerde çiçek, meyve ve kozalak kokusu içerikli parfümler ile bu problemden kurtulabilirsiniz. Hem sizin hem aile bireylerinin olduğu gibi evinize gelen misafirlerinizin de kokudan uzak olması sizi oldukça rahatlatacaktır. Sevimli dostunuzun bu konforunu mutlaka sağlamanız ve köpek koku giderici ürünler almanız gerekmektedir.

Köpek Parfümleri Fiyatları

İnternetin size sağladığı imkanlar ile köpeğinize uygun parfümleri seçmeniz çok kolay. Tek yapmanız gereken online alışverişte size sunulan birbirinden farklı koku içeriğinde olan parfüm seçeneklerinden seçim yapmaktır. Kargo imkanı ile tüm ürünlerden yararlanabilirsiniz. Sevimli arkadaşınızın beslenme ve temel ihtiyaç malzemelerinde olduğu gibi onların parfüm ihtiyaçlarını da online imkanlardan seçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden, uygun fiyatlar ve kampanyalar ile de bütçenizi etkilemeyecek alışverişler yapabilirsiniz.