Kapat
x

Köpek Banyo Fırçaları

3 Ürün

Köpek Banyo Fırçaları

Evinizin neşesi ve yaramazı olan sevimli dostunuzun bakım ve sağlık ürünlerine de ihtiyaç duyduğunun elbette ki bilincindesiniz. Bu ürünler içinde önemli bir yer edinen tarak ve fırçalar onların tüy bakımı için oldukça gereklidir.

Köpek Banyo Fırçaları

Sevgili köpeğinizin tüylerinin ve cildinin sağlıklı olması, mükemmel görünmesi ve parlaması için köpek fırçası önemli bir araçtır. Düzenli tarayarak tüy bakımını gerçekleştirdiğiniz gibi cildindeki ölü tüylerin temizlenmesi sayesinde istenmeyen parazit gibi asalakların da önünü almış olursunuz. Tarama işlemi sırasında bu gibi istenmeyen oluşumları kontrol etmiş olur ve gereken tedbiri de almış olursunuz. Tarak ve fırçalar minik dostunuzun banyo zamanlarında da gereklidir. Bu anlarda da mutlaka gereken bakım için bu ürünleri kullanmak gerekmektedir.

Köpek Banyo Fırçaları Çeşitleri

Köpeğiniz eğer sağlıklıysa tüyleri ışıl ışıl parlar ve her şeyin yolunda olduğunu gösterir. Muhtemelen bu parlamaya en büyük katkıyı siz koyuyorsunuz. Bu sağlıklı görüntüyü her zaman yaşamaları için banyo dönemlerinde kullandığınız şampuan yanında köpek banyo tarağı da önemli bir görev üstlenir. Seçeceğiniz doğru tarak da önemlidir. Köpeğinizin ırkına, büyüklüğüne ve tüy yapısına göre seçim yapmanız gerekir. mesela dostumuzun tüyleri kısa ve cildi de hassas ise yumuşak banyo fırçası kullanmanız gerekir. sert bir fırça onun cildine zarar verebilir. Bu nedenle hassas tüylere ve cilde sahip olan türler için tarak ve fırça seçiminde dikkatli olmanız gerekir. farklı cilt ve tüy yapılarına göre kaygan, iğneli, hem telli hem de kıllı, kıllı fırçalar gibi ürünler online alışveriş kolaylığında bulabileceğiniz seçeneklerdir. Köpeğinizin cinsine ve tüy yapısına göre ürün bulmak için tüm seçenekleri öncelikle incelemenizi tavsiye ederiz.

Köpek Banyo Fırçaları Fiyatları

Birçok çeşidi kategorilerde bulabilme şansına sahipsiniz. Online alışveriş tercihi en ekonomik ve bütçenize uygun olacak bir alışveriş şeklidir. Avantajların hiç bitmediği ve her bütçeye uygun fırçaların yer aldığı kategorilerde siz de kendi köpek dostunuzun özelliklerine göre alım yapabilirsiniz. Sağlığı ve bakımı açısından son derece önemli olan banyo ürünleri birçok farklı seçenekler kolaylığı ile online mağazada sizin seçiminizi bekliyor. Hızlı kargo ile kısa sürede hizmet ayağınıza gelecektir.