Kapat
x

Otomatik Tasmalar

50 Ürün

Köpek Otomatik Tasmalar

Köpeğinizi dolaştırırken hem sizin hem de onun daha rahat ve özgür hareket etmesini sağlayan oldukça ergonomik olarak tasarlanmış ve birçok çeşitte üretilmiş otomatik köpek tasması çoğu köpek besleyicilerin ilk tercihleri arasında yer alır.

Köpek Otomatik Tasmalar

Öncelikle şunu bilmek köpek sahiplerini rahatlatıyor. Köpeğimi gezdirirken bütün denetim ve köpeğimi gezdirirken onu dizginleyebilme gücüne rahatlıkla sahibim. Bu duyguyu hissetmek oldukça önemlidir. Otomatik olarak tek elle frenleme sistemi ile son derece rahat ve yorucu olmayan bir gezdirme işlemi yaparsınız. Bu sizin de bu geziden keyif almanızı etkiler. Birçok köpek yetiştiricisi ve veterinerlerin de tavsiye ettikleri bir ürün olan tasmalar güvenle kullanım sağlayan bir üründür. Ani sabitleme, duraklatma ve otomatik sarmalı olan bu köpek tasmaları birçok köpek besleyen kişinin de güvenle kullandığı ve oldukça memnun kaldığı bir üründür. Köpeğinizin ırkına göre ve kilosuna göre de hareket etmeniz gereklidir. 50 kilo üzeri tüm köpekler için bu tasma çeşitleri oldukça uygundur.

Köpek Otomatik Tasmalar Çeşitleri

Farklı özellikler içerisinde birçok çeşit olan otomatik köpek tasmaları size ve can dostunuza yüksek derecede güvenlik ve rahatlık sağlamaktadır. Köpeğin kontrol altında tutulması için fren düğmesi sürekli parmaklarınızın arasında yer alır. Köpeğinizin hareketine göre uyum sağlanır. Geçici durdurmanız gereken zamanlarda fren düğmesini kullanarak sevimli dostunuzun hareketini durdurursunuz. Kısa duruşlar, geri çekme, yakın tutma, kontrollü yürüyüş ve daha birçok kullanım kolaylığı sağlayan köpek otomatik tasma çeşitlerinden mutlaka denemelisiniz. Son derece kaliteli ve sağlam modellerin bulunduğu online site alışverişinde birçok ürünü inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Renk ve model tercihi size kalmıştır.

Köpek Otomatik Tasmalar Fiyatları

En çok kullanılan ürünler arasında olan otomatik köpek tasmaları içinde sizin içinde bir model mutlaka vardır. Sokakta gözlemlemiş olmalısınız ki birçok kişi bu ürünü kullanmaktan oldukça keyifli görünüyor. Siz de bir köpek sahibiyseniz ve henüz bu içerikte bir köpek tasması ile karşılaşmamışsanız ilk fırsatta online alışveriş kolaylığı ile ürünleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Çok uygun fiyatlarla birçok model sizin için sergilenmektedir. Güvenli ve rahat gezileriniz için en önemli köpek malzemeleri içinde yer alan bu aparattan bulundurmanız gerekmektedir.