Kapat
x

Kedi Furminatör Tarağı

10 Ürün

Kedi Furminatör Tarağı

Sevimli dostlarınız olan kedilerin sağlıklı beslenmeleri kadar sağlıklı bir tüy yapısına sahip olmaları da son derece önemlidir. Düzenli tarama ve tüy bakımı onların sağlıklı gelişimleri için gereklidir. Bu ihtiyaçlarını karşılamada kedi tarağı kullanımı gerekir.

Kedi Furminatör Tarağı

Birçok tüylü hayvan dostumuz da olduğu gibi kediler de dönemsel olarak tüy değiştirmektedir. Onların tüy bakımı özen ve titizlik gerektirir. Özellikle evinizde beslemekte olduğunuz minik dostunuz için buna çok daha büyük itina göstermelisiniz. Onların sağlıklı tüy gelişimine katkı sağlamak amacıyla tasarlanan , sağlıklı tüylere zarar vermeyen ve deriye de zarar vermeyen furminatör tüy tarağı kullanmanız son derece doğru bir karardır. Oldukça gerekli olan bu tarak çeşidi tüm kedi sahiplerin gerekli ekipmanları arasında yer alır. Ayrıca masaj yapma özelliği de olan bu alet dökülmeye yüz tutmuş tüyleri de toplama özelliğine sahiptir. Geriye hiçbir zarar vermeden kirlenen, kırılan tüyleri zarar vermeden temizlediği gibi sağlıklı tüylerin çıkmasını sağlamaktadır. Online alışverişte birçok model seçeneği ile bulmanız kolaydır.

Kedi Furminatör Tarağı Modelleri

Bu tarakların kediniz için sağlık yönünden de katkısı büyüktür. Kan dolaşımın da düzenli olmasını sağlamaları açısından kedi sahiplerinin çok tercih ettiği bir ürün niteliğindedir. Çelik uçlu ve paslanmaz olması da hijyen yönünden oldukça iyidir. Kediniz için gerekli ekipmanlar içinde mutlaka olması gereken furminatör tarağı farklı ırklar için farklı modellerde ve genişliklerde satışa sunulmaktadır. Pratik kullanımı sayesinde asla minik dostunuzun canını yakmazsınız. Ev içinde bakımını gerçekleştirdiğiniz bu tatlı arkadaşınızın tüyleri neredeyse hiçbir yana dökülmeyeceğinden son derece rahat edeceksiniz. Farklı derinlik ve genişlikte tasarlanmış olan birçok seçenek için online alışverişteki modelleri inceleyebilirsiniz. Kedinizin sağlıklı tüylere sahip olması için son derece önemli bir alet olan bu taraklar tüm kedi besleyen kişilerin evinde bulundurması gereken kedi malzemeleri arasında yer almalıdır.

Kedi Furminatör Tarağı Fiyatları

Sahip olduğunuz kediniz hangi ırktan olursa olsun mutlaka ona uygun bir tarak bulundurmalısınız. Furminator tarağı her cins kedi için güvenle kullanılabilir özelliktedir. Günlük bakımdan çok aylık bakımlarda tercih edilen bir modeldir. Kedinizin keyif alacağı bir masaj etkisi de yapan taraklar sitemizde uygun fiyat aralıklarında yer almaktadır. Pratik ve oldukça zahmetsiz bir kullanımla kedinizin sağlıklı tüylere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.