Kapat
x

Köpek Tasması

721 Ürün

Köpek Tasmaları

Size sadık ve sevgi dolu bir köpeğiniz olabilir. Hiçbir şekilde sizin sözünüzden çıkmayan ve hiç kimseye zarar vermeyen bu sadık dostunuz ne kadar da uyumlu olsa dışarıda olduğunuz zamanlarda köpek gezdirme tasması kullanmanız gerekmektedir.

 Köpek Tasmaları

Köpekler direkt olarak sizi korumaya odaklıdır. Ona göre tehlike hissettiren bir durumda ilk yapacağı şey sizi korumak adına havlamak ve sinirlenmek olacaktır. Ayrıca çok fazla hoşlanmadıkları evcil hayvan türleri veya başka bir gelişme karşısında harekete geçeceklerdir. Bu durum içgüdüsel olup yaradılışları gereği oldukça doğal bir durumdur. İşte bu gibi beklenmeyen sürprizler için her zaman hazırlıkta olmakta yarar vardır. Bu nedenle köpeğinizi dışarıda gezdirmeye çıkardığınız zamanlarda mutlaka tasma kullanmak gerekmektedir. Ayrıca tasması olan bir köpek sahipli olduğunun da kanıtıdır. Bu tasmalar üzerine yazılabilecek adres ve telefon numaraları da onların herhangi bir şekilde kaybolmaları veya zorda kalmaları durumunda daha kolay bulunabilmelerini sağlayacaktır.

Köpek Tasmaları Çeşitleri

Birçok tasma model ve çeşidi online alışveriş kolaylığında size ulaşabilmektedir. Otomatik gezdirme tasmaları, köpek göğüs tasması, bahçe zinciri ve bahçe bağlama halatı, farklı boyutlarda şerit köpek uzatma tasmaları farklı renklerde çeşitlilik sunmaktadır. Gece yürüyüşlerinde güvenli yürümeye sağlayan led ışıklı boyun tasmaları, köpek eğitim boyun tasmaları, uzman köpek eğitim tasması, köpek sırt tasması ve saymakla bitiremeyeceğimiz onlarca çeşit ürün kataloğunda sizin beğeninize sunulmaktadır. Her ırk ve her yaştaki köpek için farklı ürünler kullanılmaktadır. Yapmanız gereken sadece kendi köpeğinizin ihtiyaç duyacağı ve sizin rahat kullanabileceğiniz bir çeşidi satın almaktır.

Köpek Tasmaları Fiyatları

Köpek besleyicileri mutlaka bu sadık dostları için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılamaktadırlar. Sevgi ve sıcaklık kattığınız dostunuz size de aynısını yansıtacaktır. Tüm ihtiyaçlarından siz sorumlusunuz ve onu en iyi anlayacak olan da sizsiniz. Tüm gerekli malzemeleri rahatlıkla temin edebileceğiniz sitemizde onları rahatlıkla dolaştırmanızı sağlayacak köpek tasmaları da birçok çeşitte yer almaktadır. Ürünler oldukça uygun fiyat içermekte olup kargo servisi ile size en kısa sürede ulaştırılmaktadır. En iyi markaların en kaliteli çeşitleri ile siz ve köpeğiniz konforu yakalayacaktır.