Kapat
x

Palet Kedi Kumu

4 Ürün

Pelet Kedi Kumu

Günümüzde çok fazla kedi kedi kumu çeşitleri vardır. Bazı zamanlarda hangisini kullanmak gerektiği konusunda kararsız kalınabilir. Seçiminizi yaparken kedinizin özellikleri ve en çok tercih ettiği kumu deneyerek bulabilirsiniz.

Pelet Kedi Kumu

Kedilerin tuvalet alışkanlığı temel bir ihtiyaç olduğunu biliyor olmalısınız. Ayrıca içgüdüsel olarak da ihtiyaçlarını gördükten sonra üzerini kapatma alışkanlıkları olduğunu da biliyorsunuz. Özellikle kedi sever bir kişiyseniz ve evinizde beslemeye karar vermişseniz bu özel alışkanlıklar hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Kedi edindiğiniz zaman ilk iş olarak ona bir kedi tuvaleti ve katkı maddesi ile kimyasal içermeyen palet şeklinde ve hijyenik kedi kumu almalısınız. Kedi kumu konusunda tuvalet deneyimlerini takip ederek seçim yapabilirsiniz. Son derece beğeni toplayan çeşitler içinde, internette okuyabileceğiniz çam peleti kedi kumu yorumları ve olumlu puanlamalarla iyi bir seçim olduğunu göstermektedir.

Pelet Kedi Kumu Modelleri

Birçok kedi sahibi tarafından sosyal medyada görüldüğü üzere palet kedi kumu yorum ve düşünceler paylaşılmaktadır. Oldukça memnuniyet verici olan bu modeller farklı çeşitlilikle online alışverişte satıştadır ve çok fazla tercih edilmektedir. Üretimindeki en büyük özelliği %100 doğal çam ağacından üretilmiş olmasıdır. Kimyasal madde ve katkı maddesi içermemektedir. Oldukça hijyeniktir ve palet şeklindedir. Doğal içeriği kokuları uzaklaştırmada oldukça başarılıdır. Katkı maddesi içermemesi en büyük avantajdır. Islaklık barındırmaması yüksek emiş gücünün etkisini göstermektedir. Doğal bir ürün olması sayesinde doğada hızla yok olabilir ve çevreye hiçbir zararı yoktur. Kullanmaya başladığınız ilk günlerde kediniz biraz alışma zorluğu yaşayabilir. Ona belirli bir süre zaman ayırmanız ve sabırlı olmanız gerekir.

Pelet Kedi Kumu Fiyatları

Palet kumunu kullanırken kedi kabına koyacağınız kısım 3-4 santimi geçmesin. Bu miktar yeterli olacaktır. 18-20 günlük bir kullanım süresi vardır. Her gün için kirlenmiş kısımları atarak azalan miktarın yerine yenisini ekleyebilirsiniz. Kürek yardımıyla bunu kolay ve pratik şekilde yapabilirsiniz. Etrafa yaydığı çam kokusu sayesinde hiç rahatsızlık duymayacaksınız. Almak istediğiniz çam peleti kedi kumu en ucuz şekilde online alışverişten alınmalıdır. Bu konuda avantajlı ödeme şekilleri ve indirimler de sizi cezbedecektir.