Kapat
x

Konserve Kedi Maması

219 Ürün

Konserve Kedi Maması

Evinizin neşesi ve mutluluğu olmada oldukça başarı gösteren kedi dostlarınız için beslenme konusunda da oldukça hassas ve bilinçli davranmanız gerekir. Beslenmelerinin en önemli gıdalarından olan konserve kedi maması beslenmelerinde ideal seçimdir.

Konserve Kedi Maması

Konserve kedi mamaları her cinsten, her yaştan ve her boyuttaki kediler için farklı şekillerde üretilen en doğru besin kaynaklarını teşkil ederler. Bu mamalar içindeki yağ, protein, karbonhidrat, tahıl, su ve sebze içerikli olurlar. Kedinizin ihtiyacı olan tüm besin değerine sahip olarak üretildiklerinden rahatlıkla kedinize yedirebilir ve onların en sağlıklı şekilde gelişmelerine katkıda bulunursunuz. Saydığımız bu bileşenlerin sonucunda mama üretilerek paketleniyor. 

Konserve Kedi Maması Çeşitleri

Kedi maması olarak üretilen konserve mamalar sevimli dostunuzun oldukça keyif alacağı ve zevkle tüketeceği gıdalardır. Kuru mama yemekten de keyif alan kediler konserve yaş mamalar da içlerinde tüm mineral, protein, tahıl ve karbonhidratı muhafaza etmektedir. Fakat sıvı alımını daha iyi sağlayan ıslak konserve kedi maması doğal yoldan yediği diğer yemek çeşitleri gibidir. Özellikle balıklı kedi maması hiç reddetmeyecekleri yemekler arasındadır. Farklı içerikli besin ve ek gıda içeriği bulunan birçok çeşit de kediniz için oldukça idealdir. Konserve mamaları sürekli vermenizi tavsiye etmeyiz. Bir çeşit takviye olarak düşünülmeli ve ana menü olarak kuru mama tercih etmelisiniz. Kuru mamadan kaynaklı barsak tembelliği görülebilir. Aralarda takviye olarak verilen konserve mama bu sorunu giderici olacaktır. Tercihleriniz içinde yine çok severek yiyecekleri etli kedi maması da evinizde bulunması gerekenlerdendir. Farklı lezzetlerden tattırarak ona keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

Konserve Kedi Maması Fiyatları

Dünyaca ünlü kaliteli konserve kedi mamaları uygun fiyatlarla ve kapıda ödeme kolaylığı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen sitesiyiz. Kedinizin boyutuna, ırkına ve yaşına uygun birçok çeşit içerisinden seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Size sunulan birçok avantajı görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kedinizin büyük bir keyifle tüketeceği konserve mamalar ile onun tüm protein ve vitamin ihtiyacını da karşılamış olacaksınız. Kedinizin büyük bir keyifle tüketeceği birbirinden farklı içeriklerdeki mamaları gördükten sonra doğru adresten, doğru alışverişi yapmaya karar vereceksiniz.