Kapat
x

Kedi Astronot Taşıma Çantası

15 Ürün

Kedi Astronot Taşıma Çantası

Kediler özgürlüklerine düşkün evcil dostlarımızdır. Şehir hayatının getirdiği yaşam koşullarından dolayı evlerde beslenen kediler pek sokağa çıkamaz. Fakat birkaç gün geçtikten sonra doğal olarak sıkılabilirler. Bu nedenle kedi taşıma çantası en pratik şekilde devreye girer.

Kedi Astronot Taşıma Çantası

Kedi sahipleri için çantalar büyük kurtarıcılardır. Evde gün boyu sıkılan minik dostunuzla hafta sonları, uzun seyahatler, veteriner ziyareti veya farklı aktivitelerde rahatlıkla birlikte dışarıya çıkabilirsiniz. Farklı tasarımlar ve renklerle karşımıza çıkan kedi taşıma çantaları boyut ve şekil olarak da kedinizin genel yapısı ve karakterine göre de değişiklik gösterir. Bu modeller içinde yer alan kedi astronot taşıma çantası sizin olduğu kadar minik arkadaşınızın da çok keyif alacağı modellerde tasarlanmıştır. Günümüz teknolojisi her konuda olduğu gibi evcil hayvanlar için de modern ve kullanımı kolay tasarımları hayata geçirmiştir. Zevkinize hitap edecek bu modeller online alışverişte satışa sunulmuştur. Astronot taşıma çantaları da farklı renk ve tasarımlarda sizin beğeninize sunulmaktadır.

Kedi Astronot Taşıma Çantası Modelleri

Kısa veya uzun seyahatlerinizde konfor içinde bir seyahat yaşama imkanı sağlayan astronot modeller ile her türlü seyahati gerçekleştirebilirsiniz. Tasarım harikası olan bu modellerin bir özelliği de üzerinde bulunan yarım küre penceresidir. Bu özelliği sayesinde kediniz çevreyi de görebilecek ve sıkılmayacaktır. Meraklı gözlerle etrafı izlediği gibi çevrenizdeki kişilerin de büyük hayranlığını kazanacaktır. Ayrıca çanta içerisinde yer alan hava delikleri sayesinde de devamlı temiz hava ile oksijensiz ve havasız kalmayacaktır. Her mevsime uygun özellikleri olan hem ergonomik hem de kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Konforun üst düzeyde olduğu modeller ile tüm gezilerinizde gönül rahatlığı ile sevgili arkadaşınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Kedinizin kendi güvenliği açısından da son derece uygun olan çeşitler online alışverişte seçebileceğiniz renk ve tasarımlarla karşınızdadır.

Kedi Astronot Taşıma Çantası Fiyatları

Kedi astronot taşıma çantalarının bir özelliği de ana kucağı gibi boyuna asılıyor olmasıdır. Ürün çok özel bir tasarım olup oldukça kalitelidir. Sitemizde farklı renk ve modelde yer alan astronot kedi taşıma çantası en ucuz şekilde almanızı sağlayacak birçok imkanlar sunmaktadır. Özel indirimler, kampanyalar ve birçok ödeme şekilleri ile rahatlıkla bu güzel ürün sayesinde sevgili dostunuzu mutlu edebilirsiniz.