Kapat
x

Kedi Elekli Tuvaleti

0 Ürün

Kedi Elekli Tuvaleti

Kedi sahiplerinin en hassas konusu evde besledikleri kedilerinin tuvalet alışkanlıklarının yerinde olmasıdır. Hiç kimse eve beslediği kedisinin etrafını gelişigüzel kirletmesini istemez. Zaten kediler bu konuda çok hassas hayvanlardır ve kendilerine belirlenen bölge dışına çıkmazlar.

Kedi Elekli Tuvaleti

Online alışverişte yer alan birçok model içinde seçenekler yer almaktadır. Son yıllarda en fazla tercih edilen modellerden birisi de oldukça pratik ve hijyenik olan 3 elekli kedi tuvaleti olmaktadır. İki kat tepsi ve eleği bulunan bu kapalı kedi tuvaletleri içinde bulunduracağınız kumların temizlenmesini yaparken son derece pratik ve zahmetsiz işlem görmektedir. Hafif ve her istenilen yer taşınabilen, üst bölme ve alt tepsinin kolay monte edilir olması kurulum aşamasında son derece kolay elekli kedi tuvaleti yapımı sağlamaktadır. Hijyene ve temizliğe düşkün bir kişiyseniz bu model tam sizin kullanımınıza uygun bir seçenektir.

Kedi Elekli Tuvaleti Modelleri

Farklı birkaç renkte modeli olan ve kötü kokuları anında nötralize eden kedi elekli kedi tuvaleti modellerini gördüğünüz anda kesinlikle sahip olmak isteyeceksiniz. Zaman açısından da oldukça kısa sürede işleminizi yerine getirebilirsiniz. Temizlik yaparken izleyeceğiniz yol üst tepsiyi çıkartarak kumları doldurup kirlenmiş olan kum topakları ve dışkılar elekte toplanacak ve temiz kumlar filtre edilecekler. Böylelikle kedi kumunuzu bir defa kullanıp atmak yerine birkaç kez kullanabileceksiniz. Bu sayede ekonomik bir durum da gerçekleşmiş olacaktır. Kapalı olarak satışta olan bu ürünler hijyen sağlayan iki tepsi ve bir elekten oluşmaktadır. Kolay ve hızlı temizleme konusunda mükemmeldir. Kumu eleme yaptığınız için tekrar kullanımı mümkündür. Bu sayede de oldukça ekonomiktir. Karbon filtreli olmasından dolayı da kokuları kesmektedir.

Kedi Elekli Tuvaleti Fiyatları

Oldukça modern bir tarz ve şık bir görünüm sergileyen kedi elekli tuvalet modelleri sağlam plastik üründür. Farklı renklerde bulma fırsatınız mevcuttur. Oldukça kolay temizlenebilen ve pratik kolaylık sağlayan ürünler oldukça uygun fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Kedi sahiplerinin bu ürünü kullandıktan sonraki memnuniyeti küçümsenemeyecek kadar fazladır. Uygun ödeme şekilleri ve özel indirimler ile de dilediğiniz renk ve ebattaki seçimi yapabilirsiniz.