Kapat
x

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı

19 Ürün

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı

Sevgili can dostunuzun ağız ve diş sağlığı ile ne kadar ilgilisiniz? Tıpkı sizin gibi onun da diş sağlığı ile ağız sağlığı çok önemlidir. Bu nedenle bu konuda onlara yardımcı olmak size düşmektedir.Ağız ve diş sağlığı için tüm gerekli ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı

Ev arkadaşınızın dişlerini korumak ve güçlü yapmak ayrıca ağız sağlığına iyi gelecek ürünler kullanmak hem onun hem de sizin açınızdan önem arz eder. Sorumluluklarınızın bilincinde olan birisiyseniz köpek sağlığı için en iyi arkadaşınızın tüm gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmelisiniz. Burada size düşen onların yapamadığını sizin yapmanızdır. Kendi kendilerine çözüm üretebilecekleri bazı diş ipi oyuncakları olsa da bu tek başına yeterli olmayacaktır. Oyun amaçlı kullandıkları bu ürünler de çene gelişimi ve dişlere yararlı olsa da takviye yapmanız gereklidir. Online alışveriş sayesinde alacağınız birçok çeşitle bunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı Ürünleri

Dişlerin haftada birkaç kez fırçalanması oldukça yerindedir. Bunu yapmak için online alışverişte birçok diş fırçası seçeneği olduğu gibi köpek diş macunu çeşitleri de vardır. Farklı modeller içeren köpek diş fırçaları ve diş macunu çeşitlerine köpeğiniz yavru iken alıştırmalısınız. İleri ki dönemlerde daha rahat hareket etmek istiyorsanız bu alışkanlığı ona edindirmelisiniz. Yavru olduğu zamanda alıştırma yaparken fırçaya sevdiği bir lezzeti sürebilirsiniz. Tüp haline satışta olan jeller farklı et aromalı olup onların ilgisini çekecektir. Birkaç deneme sonrasında köpeğiniz bu işleme alışacaktır. Bazen diş macunu kullanmasanız da olabilir. Önemli olan dişlerin ovalanmasını sağlamanız da yeterli olacaktır. Ağız sağlığı için de köpek ağız gargarası kullanmanızı öneriyoruz.

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı Ürün Fiyatları

 Dişlerde meydana gelen tartarlar ağız kokusuna sebep olur. Bu bir süre sonra dişte çürüme ardından da dökülmeye neden olabilir. Ayrıca hoş olmayan koku sizin ve etrafınızdakilerin de pek hoşlanmayacağı bir durum olduğundan tedbir almak sizin elinizdedir. Sevgili dostunuzun sağlığını ilgilendiren bu konuya önem vermelisiniz. Tüm bu ürünleri oldukça ekonomik fiyatlarla online mağazamızdan satın alabilirsiniz. Unutmayın ki diş ve ağız sağlığı lüks bir ihtiyaç değil gerekli bir ihtiyaçtır.