Kedi Banyo Fırçası

Kedi besleyen kişiler onların ne kadar titiz ve temizliklerine düşkün olduğunu iyi bilirler. Titizlikle yalanarak günün büyük bir bölümünü temizliğe ayırırlar. Fakat bazı durumlarda kedinizin de banyo yapması gerekebilir. Bu nedenle kedi bakım ürünleri bulundurulmalıdır.

Kedi Banyo Fırçası

Kediler bazen yaralanma veya uzun tüylü olmalarından dolayı tüyleri ve bakımıyla ilgili size ihtiyaç duyabilirler. Uzun tüylerin birbirine dolaşması veya yalayarak temizlemeyi baş edemeyecek kadar kirlenmişse en doğru çözüm onu yıkamak olacaktır. Bilindiği gibi kediler bundan pek hoşlanmazlar. Bu nedenle en kısa sürede onu buna alıştırmanız gerekir. minik dostunuzu banyo yapacağınız zaman kullanacağınız şampuanın evcil hayvan dostu olması gerekir. Oda sıcaklığını ayarlayın ve banyoya başlamadan önce tıpkı kediyi süpürmek işlemi yapar gibi bir fırça ile onu usulca fırçalayın. Kopmuş ve ölü tüylerden bu şekilde kurtulmuş olacaktır. Bir yandan da sizin ona fırça yardımıyla taramanız banyoya ve suya olan korkusunu da giderecektir.

Kedi Banyo Fırçası Modelleri

Sevimli dostunuzu kedi fırçası ile fırçaladıktan sonra banyo öncesi kulak temizliğini de yapmayı unutmayınız. Suyla dolu bir banyonun içine koymaktan kaçının ve sadece patilerinin suda olduğu şekilde yıkama işlemine başlayın. Hassas cildine zarar vermeyecek bir şampuan ve tüy yapısına uygun bir kedi fırçası yardımıyla yumuşak bir şekilde onu tarayın. İlk anda ürkse bile buna kısa sürede alışacaktır. Şampuan kullanımını çok yapmayın ve onu uzun süre suyla muhatap etmeyin. Nazik bir şekilde masaj yaparak kedinizi durulayın. Ne kadar fırçalasanız ve kurulasanız da banyo sonrası kediniz yine de tüylerini yalayarak temizlemek isteyecektir. Bu durum tüylerini kendi istediği şekle sokmak için yapılan bir harekettir. 

Kedi Banyo Fırçası Fiyatları

Kauçuk masaj ve yıkama fırçası, farklı renk ve boyutlarda banyo fırçası ve tarakları online alışverişte size sunulmaktadır. Kedinize uygun bir modeli mutlaka bulacaksınız. Sitemizin kedi banyo fırçası kategorisinde birbirinden sevimli renklerde ve modellerde fırçalar sevimli dostunuzun bakımı için yer almaktadır. Uygun fiyat aralıklarında olan bu çeşitler oldukça kaliteli ve sağlama ürünlerdir. Minik kediniz için gerekli olan bu bakım ürününü evinizde mutlaka bulundurmalısınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
KUDI - Kudi Kedi ve Köpek Banyo Masaj Fırçası 120x65x45 mm
Aynı Gün Kargo
CATIDEA - Cat Idea Kedi Banyo Tarağı Sarı 7,5x16,5cm
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Cat Idea Kedi Banyo Tarağı Sarı 7,5x16,5cm
56,33 TL
78,24 TL
%28 indirimli
CATIDEA - Cat Idea Kedi Banyo Tarağı Pembe 7,5x16,5cm
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Cat Idea Kedi Banyo Tarağı Pembe 7,5x16,5cm
56,33 TL
78,24 TL
%28 indirimli
CATIDEA - Cat Idea Kedi Banyo Tarağı Yeşil 7,5x16,5cm
Aynı Gün Kargo
CATIDEA - Cat Idea Kedi Banyo Tarağı Mavi 7,5x16,5cm
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Cat Idea Kedi Banyo Tarağı Mavi 7,5x16,5cm
56,33 TL
78,24 TL
%28 indirimli
Stokta Yok PAWISE - Pawise Kauçuk Masaj ve Yıkama Fırçası
Aynı Gün Kargo
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.