Kapat
x

Kedi Tuvaletleri ve Aksesuarlar

108 Ürün

Kedi Tuvaletleri ve Aksesuarlar

Bir kedi sahibiyseniz tuvalet eğitimi konusunda çok zorluk çekmediğinizi düşünüyoruz. Kediler evcil hayvanlar içinde bu eğitimi en kolay alanlardandır. Birçok kedi aksesuarları satışı online olarak yapılmaktadır. Kedi tuvaleti ve aksesuarlar da bunlar arasındadır.

Kedi Tuvaletleri ve Aksesuarlar

Eğitim konusunda kediler biraz yapıları gereği olumsuzluk verebilir. Fakat tuvalet eğitiminde daha uyumludurlar. Sadece yavru kedilerde ilk zamanlarda biraz karmaşıklık yaşasanız bile kısa bir süre sonra işler değişir. İlk günler tuvaletlerini bulmakta zorluk yaşasalar da bunu sizin yardımınızla çözebilirler. Kedilerde doğası gereği tuvaletini yaptıktan sonra üzerini örtme alışkanlığı mevcuttur. Almış olduğunuz kedi tuvaleti üzeri açık bir model ise mutlaka etrafına kum yerleştirmelisiniz. Seçiminizi kapalı kedi tuvaletinden yana da yapabilirsiniz. Kediler tuvaletlerini yaparken gözlerden uzak olmaz isterler bu nedenle kapalı tuvalet seçimi yapabilirsiniz.

Kedi Tuvaletleri ve Aksesuar Çeşitleri

Kediler oldukça temiz ve titiz evcil hayvan türüdür. Tuvalet kullanımında da bu karakterlerini belli ederler. Kirli bir kedi tuvaleti onların pek hoşuna gitmez bu nedenle kedi kumu temizleme gibi ya da dışkıları toplama gibi işlemler yapmanız gerekmektedir. Bu nedenle kedi kumu küreği her zaman için gerekli olacak bir üründür. Her türlü kedi tuvaletleri yanında aksesuarlarını da online alışveriş kolaylığı ile rahatlıkla bulabilirsiniz. Açık ve kapalı tuvaletler, kedi kumu temizleme aksesuarları, paspaslar, kedi kumu parfümü, poşetleri ve daha birçok çeşitler satışta olup kedinizin temizlik ve konforuna uygun şekildedir. Bu çeşitler sizin de son derece rahat etmenize imkan sağlayacaktır.

Kedi Tuvaletleri ve Aksesuar Fiyatları

Kedinizin tuvaleti için önemli olan kumların kirlenmesi sonrası kürek ile temizlemeniz gerekiyor. Uzun süre kalması kedinizin de sizin de hoşunuza gitmeyecek bir durumdur. Koku sizi oldukça rahatsız edebilir. Bu nedenle elekli kedi tuvaleti de kullanabilirsiniz. Elek şeklindeki aparat yardımı ile kedinizin kumunu eleyerek temizleyebilirsiniz. Tercih size aittir. Kedi besliyorsanız tamamen sizin ihtiyaç duyacağınız ve tercih edeceğiniz tüm ürün ve aksesuarları size sağlamaktayız. Son derece uygun fiyatlarda bulabileceğiniz ürünler tam sizin bütçenize göre ve sektörde en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.