Kapat
x

Et Ödülleri

101 Ürün

Et Ödülleri

En iyi dost özelliğini taşıyan evcil hayvanlar içinde köpeklerin yeri bir başkadır. Bu sevimli dostlar için sizi sevindirmek ve güldürmek de onlar için çok değerlidir. Bazen de sizin onları köpek ödülleri ile sevindirmeniz ve ödüllendirmeniz hoş bir sürprizdir.

Et Ödülleri

Mama çeşitleri birçok farklı şekilde olmakla beraber köpek maması içinde ödül mamasının ayrı bir yer vardır. Normal beslenme programı dışında verilen ve oldukça keyif aldıkları bu besinler çeşitli şekillerde olup online alışverişte satıştadır. Farklı durumlar için ödül mamaları verilebilir. Çeşit olarak et ödülleri kategorisinde bulunan türler oldukça vitaminli ve mineral yüklü olup ağız damaklarına çok uygun seçenekler arasındadır. Eğitim döneminde köpeğinize ödül vererek onu eğitime teşvik etmek oldukça etkilidir. Fakat bunu sadece eğitimle de sınırlı tutmak doğru bir davranış değildir. Hayatınızdaki yeri, sevginiz ve ilginiz her zaman karşılık bulacağından bu mamaları onula geçirdiğin zaman içinde her zaman kullanacağınız anlar olmalıdır.

Et Ödülleri Çeşitleri

Vitamin ve mineral katkılı olup farklı türdeki et ürünlerinden üretilen katkısız ve doğal olan et ödülleri köpeklerin bayıla bayıla tükettikleri besinlerdir. Alışveriş esnasında kendi dostunuzun yaş ve genel yapısını göz önünde bulundurmak önemli bir ayrıntıdır. Yetişkinler ve yavrular için farklı olan bu besinler onların kas sağlığına, sindirim sistemine, diş ve ağız sağlığına mükemmel bir katkı sağlamaktadır. Damak zevki her köpekte farklı olabilir. Bu nedenle deneme yöntemiyle ve mama tercihlerine göre kısa sürede damak zevkini öğrenebilir seçimlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Fonksiyonel olan bu ürünler minik dostunuzun ihtiyaç duyabileceği tüm besin maddelerini içermektedir. Et ödülleri kategorisinden seçebileceğiniz köpek ödül maması sürekli elinizin altında olmalı ve can dostunuza ara sıra lezzetli sürprizler yapmalısınız.

Et Ödülleri Fiyatları

Oldukça uygun fiyatlar içeren et ödül mamaları isteğe göre değişiklik gösterebilirler. Bütçenize uygun bir çeşidi mutlaka bulacaksınız. Son derece kaliteli ve katkısız olan ürünler sağlıklı gelişimlerinde oldukça etkilidir. Diş sağlığı ve kemik sağlığı için sunduğu katkıyı da göz ardı etmemelisiniz. Ekonomik fiyatlarda yer alan birçok çeşit içinden dilediğinizi alabilirsiniz. Hızlı kargo sayesinde kısa sürede elinizde olacak ürünler birçok çeşitlilikle hizmetinizdedir.