Kapat
x

Kedi Kumları

84 Ürün

Kedi Kumları

Birbirinden kaliteli kedi kumu piyasada olup tercihlerinize göre satışa sunulmaktadır. Ucuz kedi kumları olarak bilinen emici kedi kumu da çok tercih edilenlerden olmaktadır. Fakat alerji ve astım sorunu yaşayan kediler için pek uygun değildir.

Kedi Kumları

Daha eski bir üretim olan topaklaşan kedi kumu birbirine yapışabilen kum tanelerinden oluşmaktadır. İdrarla ıslanan kumları bir kedi kumu küreği ile toplamak mümkün olup kedi tuvaletinden çıkartılabiliyor. Böylece idrarlı kısım kumdan çıkartıldığı için koku da gitmiş olur. Kedilerin en büyük özelliği günlük rutinlerinde olan kendilerini temizleme içgüdüsüdür. Oldukça temiz ve titiz oldukları bilinen bu evcil hayvanlar için tuvalet hissi gereksinimi ve aparatları da çok önemlidir ve kedi kumu kullanımı da gereklidir. Evde kedi beslemekte olanlar bunu bilmelidirler.

Kedi Kumları Çeşitleri

Kedi kumları farklı çeşitlerde olabiliyor. Kalın kumlu veya ince kumlu olanlar da kişilerin tercihlere göre değişebiliyor. Sonuçta her ikisi de tek bir amaca hedeflidir. O da kedinizin kullandığı kumun gerçek anlamda tam işlevini yerine getirmesidir. Sıvı kedi kumu sıvıyı daha fazla emme özelliğine sahiptir ve tercih edilir olanlardandır. Fakat her iki tür içinde kediniz hangisini severse onu tercih etmenizi önerebiliriz. Birçok kalitede ve çeşitte online satışta yer alan çeşitler içinde kristal kumlar, ince ve kalın seçenekli olanlar, portakal ve lavanta kokulular, marsilya sabun kokulular ve birçok parfümlü kedi kumu sizin tercihlerinize göre satışta olmaktadır. Karar vermede belki biraz zorlanma yaşamanız mümkündür fakat kısa bir süre sonra kedinizin de alışkanlığını ve sevip sevmediğini takip ederek uygun olan çeşidi bulabileceksiniz.

Kedi Kumları Fiyatları

Birbirinden farklı kalite ve malzemeden üretilmiş olan kedi kumları farklı fiyat aralıkları içermektedir. İçerdiği malzeme, marka, kalite, gramaj ve ekstradan katılan özellikleri ile birçok nedenden dolayı değişiklik gösteren fiyatlar içermektedir. Kedinizi alışma sürecinde takip ederek onun ve sizin aradığınız en uygun çeşidi bulabilirsiniz. Hızlı kargo yanında sitemizdeki tüm kedi kumu ürünlerinin uygun fiyatları sayesinde dilerseniz kapıda ödeme dilerseniz diğer ödeme seçeneklerini kullanarak ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.