Kapat
x

Kedi Ödülleri

92 Ürün

Kedi Ödülleri

Sahiplendiğiniz kediniz yaradılış gereği biraz kafasına buyruk yaşamayı sevse de zeki hayvanlardır ve size bağlılığını göstermek için istek ve komutlarınıza uyum sağlayacaktır. Eğitilme konusunda da yüksek kapasiteye sahip olmalarından dolayı kedi ödül maması bu konuda size kolaylık sağlayacaktır.

Kedi Ödülleri

Evinizde yaşayan kediniz için en temel eğitimin başında tuvalet eğitimi gelir. Aslında kolay kavrayacakları bir süreç olsa da yavru kedilerin başarısı yetişkinlere oranda daha yüksektir. Kendi özgürlükleri içerisinde yaşamayı sevdikleri için fazla meraklı olmalarının da etkisi ile ev içerisinde sebep olabilecekleri kazalar kaçınılmazdır. Fakat gelişmiş zekaları ile hoşlanacağınız davranış eğilimleri karşısında ödülleneceğini bilmek onlara keyif verir. İyi bir ev arkadaşı olma konusunda en çok tercih edilen evcil hayvanlardan olan bu sevimli dostlar evinizde bulunduracağınız ödül mamaları ile ödüllendirildiğinde çok daha uysal ve uyumlu olurlar.

Kedi Ödülleri Çeşitleri

Kediler birçok kişiye evde birlikte yaşam sürmede ruhsal anlamda çok iyi gelmektedir. Yaşamınızı birlikte sürdürdüğünüz kedinizin beslenme ürünleri olan mamalar dışında da ek besinlere ihtiyacı vardır. Eğitim amaçlı kullandığınız kedi ödüllerini sadece armağan olarak değil farklı zamanlarda verebilirsiniz. Bu şımarık dostlar ara sıra farklı lezzetleri tatmaktan da büyük keyif alırlar. Mutluluk kaynağınız ve oyun arkadaşınız için tasarlanmış olan farklı aromalarda üretilen tablet mamalar, sakinleştirmeye de yaralı olan mama ödülleri, sıvı ödüllerden tavuklu, somonlu gibi çorbalar, stick şeklindeki ödüller, peynirli kedi ödülü ve birçok atıştırmalık çeşitler sitemizde online alışveriş imkanlarıyla alabileceğiniz şekilde sergilenmektedir.

Kedi Ödülleri Fiyatları

Beslenme programlarına dikkat etmeniz gerektiğinden düzenli ve aşırıya kaçmadan beslemeniz gereken bu sevgili dostlarınız için mutluluk kadar sağlıkları da çok önemlidir. Sağlıklı büyümeleri için her konuda hassasiyet göstermek sizin sorumluluğunuzdadır. Kedi ödülleri oldukça kaliteli olup oldukça besleyici ve sağlıklarına zarar vermeyen hiçbir zararlı maddeyi içermemektedir. Yapmanız gereken kedinizin ağız tadına tam uygun olanlar içerisinden seçimler yapmaktır. Çok uygun fiyat aralıklarındaki tüm kedi ödülleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir kargo ile en kısa sürede size ulaşmayı garanti ediyoruz.