Kapat
x

Köpek Ağızlığı

25 Ürün

Köpek Ağızlıkları

Birçok ülkede köpekler dolaştırılırken ağızlık kullanmak zorunluluğu vardır. Bu tedbir amaçlı ve önemli bir durumdur, ülkemizde de çoğu bilinçli köpek sahipleri bunu uygulamaktadır. Köpeğiniz ne kadar uysal olsa da bazı istenmeyen durumlar yaşayabilmeniz olasıdır.

Köpek Ağızlıkları

Köpeğiniz için bir köpek ağızlığı bulundurmanız ve dışarıda bulunduğunuz zamanlarda kullanmanız önemlidir. Isırmalara karşı en güvenilir olanı da budur. Sizin açınızdan da son derece önemli olup herhangi bir sorun yaşamamanızı etkileyecektir. Köpeğinizin çok fazla havasız kalmadan rahat kullanım sağlayan ve onları huzursuz etmeyecek birçok model online alışverişte alıcılarına ulaşmaktadır. Özellikle sıcak havalarda kullanacağınız köpek ağızlığı onun nefes alıp vermesini olumsuz etkilememelidir. Köpekler nefes alıp vererek vücutlarını soğuturlar. Bu nedenle kaliteli bir ürünü tercih etmelisiniz ve bu ayrıntılara önemle dikkat etmelisiniz.

Köpek Ağızlıkları Çeşitleri

Birkaç modelde ağızlık çeşitleri mevcuttur. Köpeğin agresif ve sinirli olması herhangi bir durumda saldırganlaşmasına neden olabilir. Böyle durumlar için kapalı çeşitler kullanılır. Bunlar köpeğin nefes alıp vermesinde zorluk yaşatabilir. Toplu alanlarda tedbir amaçlı kullanılır ve ısırmaya karşı tedbir amaçlı kullanılır. Eğitim amaçlı kullanılan çeşitler de resmi güvenlik kurumları için kullanılır. Metal ve deri ağızlıklar da yine köpek cinsine ve ortam şartlarına göre kullanılır. En çok kullanılan çeşit ise plastik köpek ağızlığı çeşitliliğidir. Evinde veya bahçesinde köpek besleyen kişiler bu ağızlıkları tercih etmektedir. Fiyatları çok uygun olduğu gibi hafiftirler ve sevgili dostunuzun rahat nefes alıp vermesini sağlarlar. Gayet sağlam olup temizlikleri de çok kolaydır. Naylon kumaş ağızlıklar da köpeğinizin cinsine uygunsa kullanılabilmektedir.

Köpek Ağızlıkları Fiyatları

Sahip olduğunuz köpeğinizin ırkı ne olursa olsun ağızlık kullanmak belirli zamanlarda gerekmektedir. Kullanım oldukça kolay olduğu gibi etkilidir. Sitemizden ihtiyaç duyacağınız tüm köpek ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz gibi onları dışarıda dolaştırırken de daha huzurlu olacağınız ağızlık çeşitlerini alabilirsiniz. Hızlı kargo ve avantajlı fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Size sunulan tüm köpek aparatları kaliteli ve güvenilir markalardan oluşmaktadır. Özel indirimler ve avantajlı alışveriş kampanyalarını mutlaka takip ederek en doğru alışverişi sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz.