Kapat
x

Yemler ve Krakerler

49 Ürün
60.49 ₺
54.44 ₺

Yemler ve Krakerler

Kuşlar için üretilen yemler ve krakerler onların gelişimi için vitaminler ve mineraller içermektedir. Birçok tahıl tanelerinin özel formülle üretildiği kuş yemi türlerinden beslediğiniz türe göre seçim yapmanız mümkündür.

Yemler ve Krakerler

Beslediğiniz kuş türü için öncelikle ilk yapmanız gereken yaşam alanının uygun olması ve türüne göre beslenme şeklini iyi bilmenizdir. Bu konularda bilgi sahibi olmanız şarttır. Her ne cins kuş beslerseniz besleyin bağışıklık sistemlerini güçlendiren ve hastalıklara karşı koruyan kaliteli ürünler seçmeniz gerekmektedir. Evde bakımını üstlendiğiniz kuşlar için yemler ve kraker çeşitleri son derece uygun olmakla birlikte en ideal olanıdır. Farklı türlere göre satışa sunulan yem ve krakerler besin değerlerine göre özel olarak üretildiğinden satın alırken bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekmektedir. Online alışveriş ile kuşunuzun cinsine göre kolaylıkla seçim yapabilir ve doğru beslenmelerine katkı koyabilirsiniz.

Yemler ve Krakerler Çeşitleri

Evde bakımı oldukça uygun olan bir tür de muhabbet kuşlarıdır. Bu türler için online satışta olan birçok çeşitte muhabbet yemi vardır. Onlara özel üretilen bu yemler ihtiyaç duyacakları tüm vitamin ve mineralleri içermektedir. Sağlıklı ve neşeli olmalarını sağlamak için bakım ile birlikte besin değerleri uygun yemler vermeniz en ideal olanıdır. Muhabbet kuşu yemi seçerken son derece titiz davranmalısınız. Yemleme yaparken de lezzeti çok sevdiklerini düşünerek taze ve kaliteli ürün seçimi yapmaya özen göstermelisiniz. Evde en fazla bakılan bir diğer tür de kanaryalardır. Kanaryalar için tahıl ve tohum ağırlıklı beslenirler. Ötüşleri ile çok sevilen bu minik dostlar kaliteli ve doğal yemleri çok severler. Seçim yaparken kaliteli ürün seçimine dikkat etmeli ve sevecekleri kanarya yemi almaya itina göstermelisiniz. 

Yemler ve Krakerler Fiyatları

Alacağınız yemin ve kraker çeşitlerinin kalitesi ve boyutuna göre farklılık gösteren ürünler için online alışveriş tercihini kullanarak avantajlı çıkabilirsiniz. Sitemizde bulabileceğiniz birbirinden kaliteli kuş yemi çeşitleri ile kuşlarınıza en sağlıklı ve besleyici olan çeşitleri sunmaktayız. Son derece uygun fiyat aralıklarında bulunan ürünler 75 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sağlamaktadır. Birçok avantajlı seçenekler bulabileceğiniz sitemizde kuşlarınızın damak tadına tam uyumlu yemler ve vitamin ile mineral yüklü krakerler sizin tercihlerinize sunulmaktadır.