Kapat
x

55 Ürün

Proplan Kedi Köpek Mamaları

Sahip olduğunuz kediniz veya köpeğinizin beslenme programı ve sağlıklı bir hayat sürmesi elbette ki çok önemlidir. En iyi markalardan biri olan proplan türkiye genelinde tanınan ve tercih edilen en iyi mama çeşitleri arasında ilk sıralarda yerini almıştır.

Proplan Kedi Köpek Mamaları

En iyi kuru kedi ve köpek maması olan evcil dostunuz tüm yaşamı boyunca onu en iyi destekleyecek tüm ihtiyaçları için özel olarak formüle edilerek üretilmiştir. Köpekler ve kediler tüm hayatları boyunca birçok evrelerden geçerler. Bu nedenle bu değişime uygun olarak beslenme programları da değişiklik göstermektedir. Kediniz veya köpeğinizin içinde olduğu devreye göre beslenme programı da değişiklik göstermelidir. Sevgili dostunuzun kaliteli bir yaşam ve daha uzun bir ömür geçirmesinde tükettiği mamanın önemi çok büyüktür. Bu nedenle proplan köpek maması ve kedi maması son derece yüksek teknoloji ve en iyi beslenme programı uygulamasıyla size hizmet sunmaktadır.

Proplan Kedi Köpek Mamaları Çeşitleri

Evinizin veya bahçenizin en sağlıklı ve en uygun yerinde yaşamını sürdüren ailenizin çok özel üyesi olan evcil dostlarınız için vereceğiniz sevgi ve bakım önemlidir. Bunun yanında en iyi şekilde beslenmelerini sağlamak da en büyük sorumluluğunuzdur. Sevginiz ve ilginiz onlar için çok şey ifade eder. Size olan bağlılıklarının ve sadakatlarının çoğalmasını sağlar. İyi bir beslenme ile de daha uzun bir ömür sürmelerini ve bu sevginin daha uzun sürmesini istersiniz. Yüksek kalitedeki proplan kedi maması ve köpek maması çeşitleri ile uzun ve sağlıklı bir yaşam geçirmelerini sağlamış olursunuz. Tarihsel geçmişi 1987 ‘ye kadar giden proplan kedi köpek mamaları beslenme uzmanları ve veteriner hekimlerden oluşan uzman ekiplerle, bilimin en yüksek formülleriyle bu gelişimleri sağlamaktadır. Her yaştaki kedi ve köpeğinizin en iyi kalitede bir yaşam sürmesine ve sağlıklı yaşamasına olanak veren en markadır.

Proplan Kedi Köpek Mamaları Fiyatları

Kediler için üretilenler içinde; Yavru kediler için proplan kedi maması, kısırlaştırılmış mama, yetişkin kedi maması, yaşlı kedi maması ile köpekler için ise; Yavru köpek maması, yetişkin mama, yaşlı köpek maması, light mama, küçük ırk köpek maması ile büyük ırklar için köpek mamaları üretilmektedir. Sitemizde tüm çeşitleri en uygun fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Cazip ödeme şekillerinden yararlanarak bu mükemmel ürünle evcil dostunuzu tanıştırınız.