Kapat
x

8 Ürün

Pawz Köpek Kıyafetleri

İlk bakışta lüks bir ihtiyaç gibi görünse de aslında oldukça gerekli ve yararlı bir ihtiyaç da köpekler için üretilen köpek kıyafetleridir. Bu kıyafetlerin birçok farklı işlevselliği ve faydası vardır. Online alışverişte köpeğinizin ırkına göre tasarlanmış köpek kıyafetleri görebilir ve satın alabilirsiniz.

Pawz Köpek Kıyafetleri

Bazı köpek dostlarımızın diğer ırklara oranla daha ince bir tüy yapısı olabiliyor. Böyle bir durumda da diğer akranlarına oranla daha fazla üşüme riskiyle baş başa kalabiliyorlar. Özellikle soğuk havada yürüyüşe çıkarmak istediğiniz köpeğiniz üşüyebilir ve patilerinden de soğuk kapabilir. Vücudu ve patileri üşüyen minik dostunuz pek de keyif alamayacağı bir gezinti yaşamış olur. Gerek sokakta gerekse dışarıda onun sıcak kalmasını sağlayacak kıyafetlerden yararlanmanız mümkündür. Ayrıca hem sıcak kalması hem de dışarıdaki kiri eve taşımaması için de köpek galoşları da kullanabilirsiniz. Online alışveriş platformunda Pawz köpek kıyafetleri reyonunu inceleyerek can dostunuza uygun modellerden yararlanabilirsiniz. Online alışverişte satışta olan köpek kıyafetleri kapıda ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Rahatlıkla bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Pawz Köpek Kıyafetleri Çeşitleri

Bazı köpek ırklarının kıyafete hiç ihtiyaç duymaması yanında birçok cins için bu giysiler hem hava şartlarına bağlı korunma hem de çok tatlı bir görünüm verdikleri için sahipleri tarafından giydirilirler. Bu giysiler onları bir yandan sıcak tutarken bir yandan da tatlı görüntülerine bir o kadar daha tatlılık katarlar. Birçok köpek sahibi için bu kıyafetleri kullanmak büyük bir keyif vermektedir. Kıyafet modelleri yavru köpeklerden tutun da yetişkinlere kadar her türde mevcut olup online alışverişte sizin beğeninize sunulmaktadır. Gelişme dönemindeki bir yavru köpeğin daha fazla üşüdüğünü bilmeyeniniz yoktur. Sağlıklı gelişimi ve konforu için farklı modellerdeki çeşitlerden yararlanabilirsiniz. Köpeğinizin şık ve sevimli görünümüne çok katkı koyan kıyafetler sadece kış ayları için değil yazlık modellerle de kategorilerdeki yerini almaktadır. Sizin yapmanız gereken mevsim şartlarına uygun giydirmek ve konforuna destek sağlamaktır. 

Pawz Köpek Kıyafetleri Fiyatları

Sitemizde bulabileceğiniz Pawz köpek kıyafetleri farklı cinslere göre kıyafetler sunmaktadır. Ürünlerin model ve kumaşlarına göre fiyatlar değişiklik gösterse de tüm ürünler oldukça ekonomiktir. Ödeme kolaylıkları ve hızlı kargo hizmetleri sizi fazlasıyla memnun bırakacaktır. Evinizin tatlı neşesi sevimli köpeğinize güzel bir hediye almak istiyorsanız sitemizdeki köpek kıyafetlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca ucuz köpek kıyafetleri de sitemizde olup çok alıcı bulmaktadır.