Kapat
x

65 Ürün
364.56 ₺
328.10 ₺
2,058.50 ₺
1,852.65 ₺

Pawise Kedi & Köpek Ürünleri

Ailenizin nüfusuna yeni bir üye mi katacaksınız? Sevimli can dostlarından olan kedi ve köpekler aile ortamında en çok tercih edilen evcil hayvanlardır. Yalnız olan kişiler için de, kalabalık aileler için de bu dostlarımız hayatı paylaşabileceğimiz dostlardır.

Pawise Kedi & Köpek Ürünleri

Kedi ve köpekler için birçok ihtiyaçlar birbirine benzerlik gösterse de biyolojik yapıları, doğaları ve farklı ihtiyaçlardan ötürü de farklılık göstermektedir. Gerek sağlıklı beslenmeleri gerekse, oyun, uyku, gezme, tuvalet , bakım gibi birçok durumlar için ürünler gereklidir. Bunu size en kolay ve en zahmetsiz şekilde sağlayan online alışveriş ile kedi ve köpekler için gerekli olan tüm ihtiyaç ürünleri kısa sürede adresinize kadar gelmektedir. Bu kolaylık sayesinde ucuz kedi ve köpek ürünleri de bulmanız son derece kolaydır.

Pawise Kedi & Köpek Ürünleri Çeşitleri

Kedi ve köpek dostlarımız için yapılacak alışverişlerde ihtiyaç durumuna göre ürün alımı yapılmalıdır. İhtiyaç listesinde ilk olarak mama kabı ve su kabını örnek verebiliriz. Her pet sahibinin mutlak edinmesi gereken ürünlerdir. Bu ürünlerin birçok çeşidini pawise kedi ve köpek ürünleri içinde bulmanız mümkündür. Yavru kedi ve köpekler için olduğu gibi yetişkinler için de birçok ürünü çeşitler arasında bulabilirsiniz. En çok ihtiyaç duyacağınız çeşitler arasında elbette ki oyuncaklar yer alır. Saymakla bitmeyen modeller ve tasarımlar içinde olan bu oyuncaklar sağlıklı gelişimlerinden tutun da egzersiz ve zihin gelişimi açısından da son derece yarar sağlar. Ürünler içinde bulunan pawise köpek oyuncağı çeşitleri köpeğinizin her an her yerde yanında taşıyacağı ve oynamaktan keyif alacağı çeşitlerden oluşmaktadır. Yine köpekler için bir ihtiyaç olan özellikle yavru köpek veya büyük köpeklerin de gerekli görülen zamanlarda ihtiyaç duyabileceği köpek alt bağlama bezi de ihtiyaç listenizde yer almayabilir.

Pawise Kedi & Köpek Ürünleri Fiyatları

 Evinize yeni gelecek bir can dostu için veya sürekli birlikte olduğunuz dostunuz için ihtiyaçlar asla bitmeyecektir. Bu konuda taşıdığınız sorumluluğun bilinciyle onun ihtiyaçlarına cevap vermeli ve bu ürünleri her zaman bulundurmalısınız. Sağlıklı yaşam ve kaliteli bir hayat için kedi ve köpeğinizin ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile sitemizden alabilirsiniz.