Kapat
x

79 Ürün

Hills Kedi Köpek Kuru Mamaları

Hills markası uzun yıllardır faaliyette olan bir mamadır. Kedi ve köpeklerin beslenmesinde, sağlığında başarısı kanıtlanmış bir evcil hayvan gıdası üreticisidir. Tüm veteriner hekimlerin ilk sıralarda önerdiği Hills kedi ve köpek maması dünyaca ünlü bir markadır.

Hills Kedi Köpek Kuru Mamaları

Bir evcil hayvan besleyicisi olarak sizinle yaşayan kediniz veya köpeğiniz için en doğru beslenme şeklini uygulamayı hedeflersiniz. Sevgili dostunuzun kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmesini istemeniz en doğal hakkınızdır. Bu açıdan Hills köpek maması ve kedi maması dünyada kendini kanıtlamış olan en doğru seçimdir. Mamanın bir özelliği de evcil hayvan ile sahibi arasındaki özel bağı güçlendiri olmasıdır. Kedi ve köpek kuru mamaları güvenle kullanabileceğiniz, yüksek kalede kedi ve köpek mamalarını üretmektedir. Evcilinizin keyifle tüketebileceği lezzette ve sağlıklı gelişimini olumlu yönde etkilemeye, yaşam sürelerini de uzatmaya hedeflidir. 

Hills Kedi Köpek Kuru Mamaları Çeşitleri

Kediler ve köpekler için farklı lezzet ve farklı protein içeren Hills kedi maması çeşitlerinde tavuk etli, kuzu etli, ton balıklı, tavşan etli içeriklerle kedinizin büyük bir keyifle tüketeceği içeriklerde üretilmiştir. Kedinizin çok rahat bir şekilde 7 yaşına kadar tüketeceği mamalar kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlayacaktır. 7 yaş sonrası Hills yaşlı kedi maması tüketmeniz en doğru hareket olacaktır. Yaşlanan kedilerde eklem ve kemik ağrıları oluşumu yüksek olduğundan hareketlerde zorlanma yaşayacaktır. Bu dönemde yüksek proteinli ve düşük karbonhidratlı mamalar tercih edilmelidir. Büyüme, yetişkinlik ve yaşlılık dönemi değil kedinizin ırkına göre de mamalar üretilmektedir. Kısırlaştırılmış mamalar da kedinizin özel durumuna uygun şekilde üretilmektedir. Köpeklerde de küçük ırk, orta ırk ve büyük ırk, dev ırk mamalar, yaşlı köpek maması, metabolic mamalar, kuzu etli yetişkin mama, mini, medium ve large boyutlarında online alışveriş kategorilerinde satışa sunulmaktadır.

Hills Kedi Köpek Kuru Mamaları Fiyatları

Kedi ve köpeğinizin yaşı, ırkı, kilosu ve tüm özel durumları için özel olarak üretilmiş Hills tercih edeceğiniz en iyi markadır. Hasta köpeklerde ve kedilerde diyet mama çeşidi tedavi olarak kullanıldığında mükemmel sonuçlar vermektedir. Sitemizde yerini almış olan tüm çeşitler farklı fiyat aralıklarında olup size en uygun ödeme şekilleri avantajıyla hizmetinizdedir. Sağlıklı ve dengeli beslenmesini istediğiniz evcil dostunuz için bu kaliteden vazgeçmeyin.