Kapat
x

20 Ürün
724.91 ₺
652.42 ₺
1,004.29 ₺
903.86 ₺

Furminator Kedi & Köpek Tarak Fırçaları

Kedi ve köpek sahibi kişiler özellikle mevsim geçişleri döneminde evcil hayvanlarında yaşadıkları bazı sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Bunların içinde en önemli sorun tüy dökülmesidir. Bu konuda sahip olacağınız orijinal furminatör tarak işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Furminator Kedi & Köpek Tarak Fırçaları

Evcil dostlarınızdan dökülen tüyler zaman zaman sizi oldukça rahatsız edecek boyuta çıkar. Zemin, kıyafetler, mobilyalar ve birçok yer tüyler ile kaplanır. Kedi ve köpeğiniz için doğru olan tarak fırçaları seçmeniz önemlidir. Bunun öncesinde yapmanız gereken sevgili dostunuzu nasıl ve ne zamanlarda taramanız ve fırçalamanız gerektiğini bilmenizdir. Köpekler ve kediler için bu zaman dilimleri farklılık göstermektedir. Ayrıca tüylerin uzunluk ve kısalığı da önemlidir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer ayrıntı da mutlaka eldiven kullanmaktır. Kendi cilt sağlığınız ve hijyeniniz için de kedi tarağı eldiven ile birlikte kullanmanız doğru bir harekettir. Aynı şekilde sevgili köpeğinizi de tararken eldiven kullanmanızı öneriyoruz. Online alışverişte bu malzemeleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kedi & Köpek Tarak Fırçaları Çeşitleri

Furminatör tarak kedi ve köpeklerin taranması ve fırçalanmasında çok uygun bir modeldir. Bu tarakların özel kenarları sayesinde ve dişler arasındaki mesafeden dolayı çok daha rahat ve başarılı işlem görebilirsiniz. İstenmeyen tüm tüyleri kesmeden ve çekmeden toplamaya başarabilirsiniz. Tarama işlemini gerçekleştirirken furminatör köpek tarağı ile deriye zarar vermezsiniz. Ölü tüyler ile altta kalan astarı çıkartırsınız. Kediler için de bu geçerli olup kedi tarağı furminator kullanımı ile kedinizin ölü tüylerinin % 90 kadarını temizlemiş olursunuz. Bu işlem ile birlikte mevsimsel dökülmeyi de iki kat azaltmış olursunuz. Furminatör tarakların bir özelliği de farklı taraklara kıyasla astarın altına kadar uzanabilmesidir. Bu özelliği ile astar altında kalan gevşek kılları da kaldırabilmekte ve tüy dökülmesini büyük oranda çözmektedir.

Kedi & Köpek Tarak Fırçaları Fiyatları

Evcil dostunuzun fırçalama işlemini en iyi şekilde yapan, ergonomik, elinize tam oturan, rahat kullanım sağlayan farklı model seçenekleri ile sitemizde yer almaktadır. Kedi ve köpeğinizin tüylerle ilgili birçok sağlık problemleri olabilir. Bunu önlemek ve sağlıklı gelişimlerine yardımcı olmak için mutlaka bu ürünlerden faydalanınız. Ekonomik fiyat aralıkları ve kaliteli modelleriyle size seçim hakkı sunan sitemizi ziyaret edebilirsiniz.