Kapat
x

6 Ürün

Dr.Clauders Kedi Köpek Mamaları

Dr.Clauders markası kedi ve köpekler için mama üretimi yanında birçok bakım ürünleri de üretmektedir. Pet Shop ürünleri arasında çok iıi bir yerdedir. Birçok konuda hayvan dostlarımızın yanında olan dr clauders mama yorum platformlarında da kullanıcılarından olumlu puan almıştır.

Dr.Clauders Kedi Köpek Mamaları

Tüm mama çeşitlerinde zengin bir içerik yer almaktadır. Kedi ve köpeklere daha zinde ve daha enerjik bir yaşam şansı tanıyan ürün çeşitleriyle birçok evcil besleyen kişinin tercihleri arasındaki yerini almıştır. Bakım malzemelerinde de önder bir isim olan dr.clauders kuru kedi maması çeşitleri ile de her yaştan, her ırktan ve her kilodan kedinin beslenme özelliklerine göre çeşitler sunmaktadır. Günümüz teknolojisinin online alışveriş imkanı ile her türlü kedi ve köpek malzemesi yanında en kaliteli beslenme ürünleri de satışa sunulmaktadır. Dr.clauders markası dünya çapında tanımış ve kalitesini kanıtlamış bir markadır. Dengeli beslenme ve daha kaliteli bir yaşam sürme açısından en iyi izlenimleri almıştır.

Kedi Köpek Mamaları Çeşitleri 

Mama çeşitleri konusunda dr.clauders köpek maması geniş alternatiflerde seçimler sunmaktadır. Köpeğinizin cinsine göre bir mamayı mutlaka bulabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Evcilinizin yaşı da beslenme açısından önem teşkil eder. Sindirimi son derece kolay olan besinlerle zenginleştirilen Dr. Clauders tüm alıcılarını çok mutlu etmektedir. Birçok farklı et ürünleri içinde kuzulu ve tavuklu olanlar çok fazla tercih ediliyor. Bunun yanında protein bakımından da güçlendirilen mama evcil dostunuzun zinde kalması,enerjik olması ve dengeli beslenerek sağlıklı bir yaşam sürmesine katkı sağlar. Antioksidan gıdalarla güçlendirilmiş olmasından dolayı evcil hayvanınızın bağışıklık sistemine de büyük katkı koyar. Hastalıklara karşı korunmasında da önemli bir etkisi vardır. Deri ve kıl yapısı kedi ve köpekler için çok önemlidir. 

Kedi Köpek Mamaları Fiyatları

Dr. Clauders mamaları ile omega 3 desteğini sağlayarak tüy dökülmesi ve deri problemlerinin de üstesinden gelebilirsiniz. Tahıl, kepek, şeker pancarı, mısır ve buğdayla zenginleştirilen mamalar kedi ve köpeğinizin damak tadına tam uyum sağlayacak lezzette çeşitler sunmaktadır. Sitemizdeki kategoride her çeşit ürün zenginliği ile karşınıza çıkacak olan mama çeşitlerinden evcil arkadaşlarınıza mutlaka tattırmalısınız. Ekonomik fiyat aralıklarında ve özel ödeme seçenekleriyle size en iyi kalitede kedi köpek mamaları sunmaktayız.