Akvaryum Isıtıcıları

Akvaryum seven kişiler bu güzel ve keyifli işi sadece evlerinde değil iş yerlerinde, ofis ortamlarında da yapmaktadırlar. Bu duruma siz de mutlaka şahit olmuşsunuzdur. Balıklara her ortamda uygun yaşam alanı sağlamak için birçok malzemeye ihtiyaç duyulur.

Akvaryum Isıtıcıları

Akvaryumlar için birçok ürün kullanımı olmaktadır. Özellikle çok iyi bir dekorasyon örneği olan bu güzel balık evlerini süslemek için çeşitli bitkiler, kumlar, çalık ve akvaryum aksesuarlarına ihtiyaç duyulur. Bunlar dışında yine çok önemli bir gereksinim daha vardır ki akvaryumların olmazsa olmazı olan ısıtıcılardır. Balık beslediğiniz akvaryumun boyutuna göre değişiklik gösteren bu malzeme mini akvaryum ısıtıcısı da olabilir veya daha büyük alan için daha büyük ve kapsamlı bir ısıtıcı da olabilir. Bu tamamen sizin tercih edeceğiniz boyuta göre değişiklik göstermektedir. Isıtıcılar suda yaşayan canlılar için hayati önem taşıyan malzemelerin en önemlilerindendir. 

Akvaryum Isıtıcıları Çeşitleri

Akvaryumda beslediğiniz balıkların yaşamına etki eden akvaryum ısıtıcısı uygun olan derecede suyu ısıtmak için kullanılır. Balık türleri soğuk kanlı hayvanlar sınıfına girmektedir. Dolayısıyla kendi vücut ısılarını kontrol edemezler. Sizin bu konuda destek olmanız şarttır. Bu duruma hassasiyet göstermek ve onların ihtiyaç duydukları ısıyı sağlamak sizin en başta gelen sorumluluklarınızdan bir tanesidir. Akvaryum ısıtıcıları ideal olan sıcaklık seviyesini oluşturmanızda en iyi şekilde size destek sağlayacaktır. Isı ayarlaması her balık türü için farklılık gösterebiliyor. Doğal yaşam alanlarındaki seviyeyi iyi bilmek ve o şekilde hareket etmek gerekir. Ani ısı değişimleri düşmesi veya yükselmesi balıklarınızı tehlike altına sokar ve hastalanmalarına hatta ölümlerine bile sebep olabilir. Bu nedenle bu hassas konuyu iyi bilmeniz ve mutlaka akvaryum ısıtıcısı kullanmalısınız. Online alışverişten birçok farklı kalitede bulabileceğiniz ısıtıcılar mevcuttur.

Akvaryum Isıtıcıları Fiyatları

Akvaryum sahibi olanların birçok malzemeye ihtiyaç duyacağını ve sağlıklı balıklar beslemeyi kolaylaştırmayı hedeflediğimiz için birbirinden farklı işlevleri olan malzemeleri en uygun fiyatlarda sitemiz aracılığı ile sunmaktayız. Son derece kaliteli olan tüm ürünler ayrıca çok ucuz olarak size ulaşmaktadır. Hızlı kargo sayesinde ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm ihtiyaç duyacağınız malzemeleri sitemizde bulundurmaktayız.

Sıralama seçin
Görünüm:
Stokta Yok RIBAO - Ribao Çelik Gövdeli Isıtıcı 100 W
Ribao Çelik Gövdeli Isıtıcı 100 W
%30
157,15 TL
224,50 TL
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo!
Aynı Gün Kargo
Ribao Çelik Gövdeli Isıtıcı 100 W
157,15 TL
224,50 TL
%30 indirimli
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.