Kapat
x

62 Ürün

Acana Kedi & Köpek Mamaları

Evcil hayvanlar grubunda olan kediler ve köpeklerin beslenme ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Her ne kadar da içeriklerinde aynı ürünler görünse de vitamin ve proteinler açısından farklılık göstermektedir.

Acana Kedi & Köpek Mamaları

Kediler ve köpekler için özel içeriklerde üretilen Acana kedi maması ve köpek maması son derece kaliteli ve besleyici özelliğe sahiptir. Farklı içeriklerle üretilen ve hayvan severlerin beğenisine sunulan bu mama türleri iki farklı kategoride olup, sevgili kediniz ve can dostu köpeğinizin damak tadına göre düzenlenmiş ürünlerdir. Kediler yüksek protein ve yağ içeriğine ihtiyaç duyarken, köpekler yağ ve protein düşük vitamin değeri daha yüksek gıdalardır. Sosyal medyada görebileceğiniz kullanıcıların oluşturduğu Acuna kedi maması yorumlar alanında da mama kullanıcılarının kedilerini besleme tercihlerinin yaş, ırk ve genel sağlık durumuna göre olduğunu göreceksiniz. Günümüz kolay alışverişin en güzel örneği olan online satışta markanın tüm kedi ve köpeklere uygun çeşitteki ürünlerini göreceksiniz. 

Acana Kedi & Köpek Mamaları Çeşitleri

Evcil dostlarınız zihinsel gelişim, fiziksel aktivite gibi birçok uyarım yaşamaktadır. Bu nedenle düzenli ve dengeli beslenmeleri şarttır. Her birinin değişik ihtiyaçları olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Sahiplendiğiniz kediniz veya köpeğinizin genel durumunu düşünerek beslenme programı uygulamanız gerekmektedir. Onların belirli devreleri olması, yavru, genç ve yaşlı dönemlerinde farklı şekillerde beslemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Aksi takdirde yaşam kalitelerini düşürür ve kısa sürede hastalanmalarına neden olabilirsiniz. Dostlarımızın değişen ihtiyaçları göz önünde bulundurularak Acana köpek maması ve kedi maması içerikleri farklı ve özel olarak hazırlanmaktadır. Küçük ve büyük ırk köpekler, yetişkin, yaşlı ve yavru köpekler için farklı içeriklerde oluşturulan vitamin, mineral, yap, protein ve diğer değerler onların sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmelerine katkı sağlar. 

Acana Kedi & Köpek Mamaları Fiyatları

Mama çeşitleri evrimsel adaptasyona göre de üretilmekte olup ihtiyaç duyacakları farklı et çeşitleri ile de desteklenmektedir. Kaynağını doğadan alarak her türlü gıda ve katkı sağlayan tüm besin değerlerinin en kaliteli olmasına özen gösterilmektedir. Vitamin ve mineral zengini olan mamaların fiyatları içeriklere göre değişiklik göstermektedir. Avantajlı indirimler ve kampanyaları da değerlendirerek sevgili dostunuza en güzel ziyafetleri yaratabilirsiniz.