Kapat
x

24 Ürün

8in1 Köpek Ödülleri

Köpek sahipleri şunu bilirler ki bakımını üstlendiği can dostu itaat etmeyi ve bağlılığı çok iyi bilmektedir. Köpekler kedilere oranla çok daha itaatkardır ve öğrenmeye de çok açıktır. Ayrıca öğrenme konusunda yüksek bir kapasiteye sahiptirler.

8in1 Köpek Ödülleri

Evcilleşmeye çok kolay giriş yaptırabileceğiniz köpeğiniz bir takım eğitimler ile sizinle çok daha iyi bir uyum içinde yaşayacaktır. Bu temel eğitimlerden olan tuvalet eğitiminin yavru dönemde başlaması işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Zeki hayvanlar olması nedeniyle her yaş grubunda da sizin vereceğiniz eğitime itaat edecektir. Bu eğitimleri uyguladığınız dönemlerde en çok işinize yarayacak olan şey köpek ödülü olacaktır. Ödüllendirme yöntemi eğitim dönemlerinde oldukça başarı sağlamaktadır. Bunda büyük etkisi olan köpek ödül maması istenilen davranışı gerçekleştirdiğinde tekrar yaptığı zaman ödüllendirileceğini bildiğinden bunu keyifle yapacaktır. Birçok kişi ödüllendirme konusunda bazı hatalara düşer. Ödül mamasını günlük sıradan mama gibi kullanır. Bundan kesinlikle kaçınınız. Minik dostunuzun her zaman bu mamayı yiyebileceğini düşünmesi istediğiniz davranışları yapmasından uzaklaştırır. 

8in1 Köpek Ödülleri Çeşitleri

Online alışverişte satışta olan 8in1 köpek ödül çeşitleri oldukça sağlıklı, lezzetli ve tam da sevimli dostunuzun damak tadına uygun içerikleri taşımaktadır. Köpeğiniz için seçeceğiniz ödül mamasının sıradan bir mama olmaması gerekmektedir. 8in1 köpek ödül mamaları onların istediğiniz davranışı yapmasını sağlayacak ve ödülü kapacak bir lezzet sunmaktadır. Köpeklerde ağız bakımının önemini de bilmeyeniniz yoktur. Bu yünde de ödül mamaları ağız bakım kemiği olarak da çok işe yarayacaktır. Sevgili dostunuz bu kemiği büyük bir keyifle yerken çiğneme esnasında diş temizliğine de destek verecektir. Onun eğitimi için alacağınız ödül çeşitlerinin sadece kaliteli olmasına değil, damak zevkine de hitap etmesi gerektiğini aklınızdan sakın çıkartmayın. Ödül olarak vereceğiniz mamanın günlük kullandığı mamalardan değil, ödüllendirmeyi hak edecek bir türde olmalıdır. 

8in1 Köpek Ödülleri Fiyatları

Sitemizde yer alan köpek ödüllerinin içinde 8in1 köpek ödüllerinin özel bir yeri vardır. Oldukça lezzetli ve kaliteli olmalarının yanında her bütçeye hitap edecek bir fiyat potansiyelindedir. Sürekli almanız gerekecek olan bu mamalar ekonomik olup ucuz köpek ödülleri almak isteyenler için de ideal ürünlerdir. Online alışverişten 8in1 köpek ödül mamaları satın alabilir, minik can dostunuzun keyfine keyif katabilirsiniz.